Belçika - İrlanda: 3-0

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Belçika - İrlanda | Euro 2016 E Grubu 2. Hafta Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

cuneyt_cakir_sahne_aliyor_belcika_irlanda_h2760_ebf26.jpg

Belçika ile İrlanda Cumhuriyeti, EURO 2016 E Grubu ikinci maçında karşılaşacak.

Mücadeleyi FIFA Kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır ve ekibi yönetecek.

Saat 16.00'da başlayacak olan mücadele TRT 1'den naklen yayınlanacak.

İlk 11'ler belli oldu.

Belçika:
Mignolet (Courtois), Vertonghen, Vermaelen, Ciman, Alderweireld, Axel Witsel, Fellaini, Nainggolan, Hazard, De Bruyne, Romelu Lukaku.

İrlanda Cumhuriyeti: Randolph, Clark, Coleman, O'Shea, McCarthy, Walters, Hoolahan, Whelan, Brady, Hendrick, Long.

Orijinal formatta oku

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bugünkü maçlarda Belçika ve Portekiz'in geçen haftaki kötü futbollarının acısını çıkarmasını bekliyorum. İki maç da farklı bitebilir.
Belçika geçen maç iyiydi aslında birçok pozisyon buldular ama Lukaku ile Origi harcadı pozisyonları. İtalya karşısında o kadar pozisyon bulan takım İrlanda'yı delik deşik eder. :D

Portekiz kazanır bugün ama fark beklemiyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa yarışmaya daldık unuttuk neyse yeni başlamış belçika 1-0 yener diyecektim kabul edersen sevinirim @sürgünüm daha 5 dakka olmus :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Belçika geçen maç iyiydi aslında birçok pozisyon buldular ama Lukaku ile Origi harcadı pozisyonları. İtalya karşısında o kadar pozisyon bulan takım İrlanda'yı delik deşik eder. :D

Portekiz kazanır bugün ama fark beklemiyorum.
Her takım İtalya'ya karşı baskın oynuyormuş gibi gözüküyor ama işin aslı öyle değil. Dünkü maçta da olduğu gibi İtalya topu İsveç'e bıraktı ''onlar istediği gibi oynasın, ben nasıl olsa 1 gol atıp maçı kazanırım'' dedi. Öyle de oldu. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Her takım İtalya'ya karşı baskın oynuyormuş gibi gözüküyor ama işin aslı öyle değil. Dünkü maçta da olduğu gibi İtalya topu İsveç'e bıraktı ''onlar istediği gibi oynasın, ben nasıl olsa 1 gol atıp maçı kazanırım'' dedi. Öyle de oldu. :)
Aynen ama İtalya karşısına birçok pozisyona girdiğini unutmamak lazım Belçika'nın. Bitirici vuruşları iyi yapsalar kazanacaklardı o gün belki de.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Carrasco kendini yere bıraktı sakatlanmış olabilir. Bu arada Cüneyt Çakır'ın kondisyonu Türk Milli Takımı'nın hiçbir oyuncusunda yok.