Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

beIN Sports, Başakşehir’i Satın Alıyor!

Bu konu 'Spor Haberleri' forumundadır ve Sherlock tarafından 26 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Sherlock yeni bir haber konusu açtı

beIN Sports, Başakşehir’i Satın Alıyor!

Spor Toto Süper Lig’in yayın haklarını elinde bulunduran Katarlı şirket beIN Sports’un, Başakşehir’i satın almayı planladığı iddia edildi. Açıklamanın ise Spor Toto Süper Lig'in devre arasında, yani Ocak ayında yapılacağı söyleniyor.

Türkiye'nin dışında İspanya, Fransa ve İngiltere gibi liglerin de maçlarını yayınlayan beIN Sports’un uzun süredir Türkiye’de bir kulübü satın almak istediği öne sürüldü.

Son olarak Medipol Başakşehir kulübüyle görüşen beIN Sports'un, satın alma konusunda kulüple anlaşmaya vardığı iddia ediliyor.

beIN Sports’un sahibi olan Nasser El Khelaifi, Fransa’nın ünlü takımlarından ve yaptığı transferler ile gündemde olan Paris Saint Germain’in de sahibi. Eğer bir son dakika gelişmesi yaşanmazsa Khelaifi, Paris Saint Germain’in ardından ikinci kez bir futbol takımı satın almış olacak.
    Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. batuhankaralar

batuhankaralar FF Premium+
    Favori Üye

• Güldürdün Güldürdün x 1
  3. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

4. Tolstoyevski

Tolstoyevski Favori Üye
    Favori Üye

Başakşehir'i sevmiyorum, onun yerine Göztepe'yi alsınlar 4.büyük olsun, Trabzon'u büyükten saymıyorum zaten her sene aynı vasatlıktalar.

5. mesmeso61

mesmeso61 Moderatör
    Moderatör

Ülkemizde dernekler yasası olduğundan hiç bir kulüp satılamaz. Ancak bu yasanın en kısa zamanda kaldırılması lazım. Ben şahsen kendi kulübümün satılmasını isterim çünkü ancak o şekilde başarı sağlayabiliriz.

Satın alan hem borcu kapatabilir hem de başarı için elinden geleni yapar çünkü oradan para kazanmak zorunda. Normal başkanlar ise buradan ne kadar koparabilirim hesabı yapabilir. Demem o ki eğer Avrupa kupalarında da daha çok başarı istiyorsak artık radikal kararlar alma zamanı geldi ve geçiyor.

6. FaJi

FaJi Favori Üye
    Favori Üye

Bugün Başakşehir alınır seneye Konya. İleride çok görülecek bu zaten.

BeIN sports bu sene çok fazla karışıyor lige. Maçların kaderine etki ettiklerini düşünüyorum. Kulüp yöneticileri ve kodamanlar yetmiyormuş gibi şimdi bunlar çıktı. Sadece spor olarak izlemeyin derim. Ben geçen sene ve bu sene eskisi gibi takmıyorum artık. Kendimi üzemem bu pislik için.

Sayfayı Paylaş