Behzat Ç. 'İmamların Öcü' İle Dönüyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Behzat Ç. 'İmamların Öcü' İle Dönüyor!

Bcs3.jpg

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes, Cumhuriyet yazarı Ceren Çıplak'a dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Dizinin Ocak ayında başlayacağını açıklayan Serbes, dizinin Behzat Ç. 'İmamların Öcü' ismiyle başlayacağını açıkladı. Emrah Serbes, "hikâyenin darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’dan 5 gün öncesine dayanarak başlayacağını" belirterek şu açıklamalarda bulundu:
Daha koyu bir karakter geliyor ama aynı zamanda insanlara umut da vaat edecek. Ankara, Türkiye’deki katliamların merkezi oldu. Behzat Ç. de bir polis olarak bunlara şahit oldu ve bunun tramvasını da yaşayacak. Behzat Ç. 10 Ekim Ankara Gar katliamının tramvasını da yaşayacak ama kendi hayatını da sürdürecek.
17 - 25 Aralık operasyonlarından sonra emniyette pek polis kalmadığı için mecburen Behzat Ç.’yi geri alacaklar, yani 17-25 Aralık sürecinden sonra emniyette devam etmiş olacak diyen Serbes, "Cinayet büroda. Ondan sonra başlayacak bizim hikâyemiz. Dizi Behzat Ç.'nin kişisel hikâyesi olacak aynı zamanda.
Emrah Serbes dizinin yine ''muhalif bir tonunun'' olacağını da cümlelerine ekledi.

Orijinal formatta oku

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Muhalif her şeye şiddetle karşı çıkılıyor son zamanlarda bu ülkede. İnşallah başarıp dik durabilirler. Behzat Ç yayınlanırken ilk sezonunu izlediğim bir diziydi, geri dönüşüne çok sevindim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Emrah Serbes katıldığı televizyon programında da senaryonun bu şekilde gelişeceğini söylemişti. Özellikle son bir ada cemaatçiler temizleniyor emniyetten, "cuk" diye oturuyor senaryo. İsimde "imamların öcü" olursa yanlış anlaşılabilir ve sanki sadece cemaatçiler üzerine gidilecek gibi olur. Muhalif bir bakış açısıyla yansıyan bir dizi olacak. Behzat Ç.'yi özlemiştik, bekliyoruz.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'İmamların Öcü' kısmı gereksiz olmuş, o nedir öyle? Bence tepki de çekebilir, yorumlarda da görmüştüm bir kitleye laf gibi sanki. :)

Eski kadro falan iyi ama eski diziler 'efsane' kalmalı. Böyle yeniden başlayarak sadece tadını kaçırıp efsane halini bitiriyorsunuz.

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Heyecanla bekliyorum bu diziyi. Sadece FETÖ cülere değil bu hükümete karşı da muhalif duruş sergilemelerini de bekliyorum.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Heyecanla bekliyorum bu diziyi. Sadece FETÖ cülere değil bu hükümete karşı da muhalif duruş sergilemelerini de bekliyorum.
Burda kanal d nin sitesinden bahsediyoruz o 15 temmuzdaki baskından sonra pek bi sıkı fıkı oldular hükümetle yani olmaz öyle bir şey bence :)

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Burda kanal d nin sitesinden bahsediyoruz o 15 temmuzdaki baskından sonra pek bi sıkı fıkı oldular hükümetle yani olmaz öyle bir şey bence :)
Öyle olsaydı Kurtlar Vadisi'ni kaldırmazlardı. Ama hükümete de muhalefet etmezse hiç çekmesinler diziyi bence daha iyi.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Öyle olsaydı Kurtlar Vadisi'ni kaldırmazlardı. Ama hükümete de muhalefet etmezse hiç çekmesinler diziyi bence daha iyi.
boş konuşma vadiyi kimse kaldıramaz anlaşmayı pana beğenmedi çekti gitti

bu diziye gelince tv de yayınlanırsa 14.bölümü göremez

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
boş konuşma vadiyi kimse kaldıramaz anlaşmayı pana beğenmedi çekti gitti

bu diziye gelince tv de yayınlanırsa 14.bölümü göremez
Birader siz kendinizi hala çift haneli reyting aldığınız günlerde zannediyorsunuz herhalde. AB Grubunda 3'ün altına düştü dizi. Yayınlayacak kanal bulamadıkları için bu sene biraz dinlenelim bahanesine sarıldılar. Vadi efsanesi benim için 200. bölümden sonra bitmiştir. Sonraki çekilen bölümler KESTANE olmuştur. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Birader siz kendinizi hala çift haneli reyting aldığınız günlerde zannediyorsunuz herhalde. AB Grubunda 3'ün altına düştü dizi. Yayınlayacak kanal bulamadıkları için bu sene biraz dinlenelim bahanesine sarıldılar. Vadi efsanesi benim için 200. bölümden sonra bitmiştir. Sonraki çekilen bölümler KESTANE olmuştur. :D
bir nevi haklısın 200 den sonra düşüş oldu ama hala piyasaya göre sağlam ve potansiyeli çok büyük dizi. hele ki bu darbe sürecinden sonra vadiyi istemeyecek kanal olamaz her türlü coşacağı kesin.
geçen sezonu 6.5 rtg ortalamayla bitirdik ki bu vadi tarihinin en kötü sezonu hesap et. yeni kanal yeni heycan ve darbe olayı işlenirse vadi kafadan 10 rtg ile başlar zaten. bak film çıksın rekor kıracak izle gör

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
bir nevi haklısın 200 den sonra düşüş oldu ama hala piyasaya göre sağlam ve potansiyeli çok büyük dizi. hele ki bu darbe sürecinden sonra vadiyi istemeyecek kanal olamaz her türlü coşacağı kesin.
geçen sezonu 6.5 rtg ortalamayla bitirdik ki bu vadi tarihinin en kötü sezonu hesap et. yeni kanal yeni heycan ve darbe olayı işlenirse vadi kafadan 10 rtg ile başlar zaten. bak film çıksın rekor kıracak izle gör
Bakalım birader inşallah rekor kırar. Ama bu saatten sonra televizyonda 10 ratingi unut. He belki 2017 Eylülünde tekrar başladığında yüksek reytingler görülebilir ama bence maksimum Ocak ayına kadar. Ondan sonra yine hezimet...