Beşiktaş - Fenerbahçe | Kupa Yarı Final Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şunu merak ediyorum, "Beşiktaş'a da kendi evinde 10 kişi yenilmek yakışır." Yorumununda ne tür bir hakaret ya da kural dışı bir şey var? :D Üstelik iki yerli takımın maçı, bu nedir yahu her kendi takımlarına yönelik hoşlarına gitmeyen yorum moderator editi mi alacak, birisi "GS ye de kendi evinde 10 kişi yenilmek yakışır" dese ayrıntıya takılmam olmamış atar geçerim en fazla. :D

Galatasaray için; "GS ye de kendi evinde 10 kişi yenilmek yakışır" şu cümleyi yazsa birisi ben şahsen o mesajı şikayet ederdim ve muhtemelen o mesaj yönetim tarafından oylanır, silinir veya o mesajı yazan kişi ceza alırdı. Yazdığın cümlede küçümseme var çünkü. Bunlar tamamen benim düşüncelerim tabii.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Galatasaray için; "GS ye de kendi evinde 10 kişi yenilmek yakışır" şu cümleyi yazsa birisi ben şahsen o mesajı şikayet ederdim ve muhtemelen o mesaj yönetim tarafından oylanır, silinir veya o mesajı yazan kişi ceza alırdı. Yazdığın cümlede küçümseme var çünkü. Bunlar tamamen benim düşüncelerim tabii.
O avatar ile seni ciddiye alamıyorum.))

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Cumartesi kırmızı çıkmadı diye şaşırmıştım, bu maç es geçilmedi. :D inşallah sadece kupaya etkisi olur.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Son yıllarda izlediğim en zevkli derbilerden biri oldu :A Kaos dolu bir maçtı :A

İki takım da puan kaybı yaşar ve bunlarla farkı biraz daha açarız :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neyse bir maçın daha sonuna geldik. Yine uzun bir roman yazmayacağım, sadece şunu belirtmek isterim ki futbol benim için keyifli bir sanal uyuşturucudan ötesi değildir. Futbol için kavga eden, birbirlerine hakaret eden insanları hiçbir zaman anlamam, cidden çok gereksiz bir şey. Benim tüm kavgam üçüncül kişi ve kurumlarla yani kulüp ya da topçu bazdında olur. Onda da hani sevdiğiniz bir dizide gıcık kaptığınız bir karakter olur ya, ona benzer bir şeydir.

O yüzden futbol yorumlarında özellikle Beşiktaş'a karşı, eğer "hakaret" ya da ona yakın türde bir abartıya gittiğim oluyorsa öncelikle Beşiktaşlı arkadaşlararkadaşlardan Özür dilerim, benim için bir dizi ya da film gibi keyifli bir seyir olan futbolun düşmanlık ya da insanları kırma aracı olmadığına yemin edebilirim. Beşiktaş ya da herhangi bir takıma karşı olumsuz yorumlar, hiç kimsenin ailesine ve şahsına veyahut dinine karşı olumsuz bir yorum olmadığı için en azından maç günleri benim yorumları görmezden gelmelerini isterim. Çünkü tekrar tekrar dediğim gibi, benim olayım takımlarla ama takımlara karşı yapılan olumsuz yorumları kendilerine karşı yapılmış olarak görebilen belki binlerce taraftar olduğunu unuttuğum için mevzu gereksiz uzuyor bazen. :D

Kısa tutacağım bu sefer dedim ama laf lafı açtı tamam laf sokma :D @DarkLegenD

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Geçen sene bugün, reytingleri devam etmesi için yeterliyken Poyraz Karayel’i bitirmişti ani bir kararla. O günden beri ahım var. :A
Haber etseydin bunu teklif ederdim sana :A @Yiğitt

f10a9c51-68c1-4dc8-a632-3978b85b364a-jpeg.58535