Beşiktaş - Fenerbahçe | Kupa Yarı Final Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim de gereksiz olan tüm mesajlarım @Harunnn60 tarafından silindi zaten. Seninle tartışmaya girdiğimiz ve senin hakaret ettiğin mesajların konuyla alakası yoktu. Benim @DarkLegenD ile konuştuğumda yazdığım mesajları üstüne alınan sensin, bu senin problemin. @Polat Şaşmaz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mantık bilimi deyip, dolaylı da olsa 2 yıllık kulüp sözüne katıldın, onayladın. Farkındasın değil mi? Gram objektif değilsin. Allah aşkına şu avatarını değiştir.

Beşiktaşın başarı yönünden 2 yıllık takım olduğu muhabbeti dünkü muhabbet değil, birçok Galatasaray ve fenerliler katılır buna. Dahası objektif olanlar katılır, son 2 yılda bile ne GS nin ŞL çeyrek finali ne de Fenerin uefa yarı finali seviyesine gelememiş bir takım. Bizim milattan önceki UEFA kupasından bahsetmiyorum bile. :S

@Harunnn60 hayırdır "bu" "şu" filan, hiç işim yok forumdaki Beşiktaşlıları sinir edeyim diye niye uğraşayım ki? @DarkLegenD in da dediği gibi Velev ki öyle olsa para mı kazanacağım bana ne kazanç sağlayacak?

Beşiktaşa karşı antipatim ezelden beri var tekrar tekrar deneme lüzum yok, 2 yıl 3 yıl önceki Beşiktaş'la alakalı mesajlarım varsa forumda orada da görülecektir.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İyi bari yenilmedik Kadıköy'de geçeriz turu :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Benim de gereksiz olan tüm mesajlarım @Harunnn60 tarafından silindi zaten. Seninle tartışmaya girdiğimiz ve senin hakaret ettiğin mesajların konuyla alakası yoktu. Benim @DarkLegenD ile konuştuğumda yazdığım mesajları üstüne alınan sensin, bu senin problemin. @Polat Şaşmaz
Şaka yapıyosuuun cidden mii :laughing: Şu mesajları doğru dürüst silin ayrımcılık yapmayın

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şaka yapıyosuuun cidden mii :laughing: Şu mesajları doğru dürüst silin ayrımcılık yapmayın
Sildim hepsini. Maç konusu burası uzatmayın artık.
Beşiktaşın başarı yönünden 2 yıllık takım olduğu muhabbeti dünkü muhabbet değil, birçok Galatasaray ve fenerliler katılır buna. Dahası objektif olanlar katılır, son 2 yılda bile ne GS nin ŞL çeyrek finali ne de Fenerin uefa yarı finali seviyesine gelememiş bir takım. Bizim milattan önceki UEFA kupasından bahsetmiyorum bile. :S

@Harunnn60 hayırdır "bu" "şu" filan, hiç işim yok forumdaki Beşiktaşlıları sinir edeyim diye niye uğraşayım ki? @DarkLegenD in da dediği gibi Velev ki öyle olsa para mı kazanacağım bana ne kazanç sağlayacak?

Beşiktaşa karşı antipatim ezelden beri var tekrar tekrar deneme lüzum yok, 2 yıl 3 yıl önceki Beşiktaş'la alakalı mesajlarım varsa forumda orada da görülecektir.
Şu bu demedim hiç. :) Bilerek yazıyor bu mesajları dedim yani kışkırtıcı mesajlarını kastediyorum. Hala da devam ediyorsun.
Haklısın biz öylesine sinirleniyoruz zaten. Sen bayern-beşiktaş konusu aç şıkları bir güzel komik laflarla doldur. Arada 100 yıllık takımın son 2 yıl başarısı de. Valla keşke para kazansaydın en azından bu uğraşların boşuna gitmemiş olurdu. :-)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Kırmızı bölüm tartışmamızın bir anlamı olmadığını net bir şekilde gösteriyor, iyi geceler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Şu bu demedim hiç. :) Bilerek yazıyor bu mesajları dedim yani kışkırtıcı mesajlarını kastediyorum. Hala da devam ediyorsun.
Haklısın biz öylesine sinirleniyoruz zaten. Sen bayern-beşiktaş konusu aç şıkları bir güzel komik laflarla doldur. Arada 100 yıllık takımın son 2 yıl başarısı de. Valla keşke para kazansaydın en azından bu uğraşların boşuna gitmemiş olurdu. :-)
bu ne biçim maçtı dediğim çıktı @Çiğdem- e quaresma kırmızı kart görür dedim ve çıktı

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

Ben baskasiyla konuşurken onunla hic alakam olmadığı halde araya atlayıp bana beyinsiz derse gereken cevabı alı.

Bu ben olmasam başka biri olsa o da aynısını yapardı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Maç hem futbol hem hakemlik açısından tam bir facia. Algı operasyonu da başlamış.

Bu kırmızıların etkisi sadece kupada mı oluyor?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şampiyonluk, başarı ve güç oranları :) Türkiye'de bir final oynanacaksa o finali oynayacak takımlar bellidir. Bu Beşiktaş'ın güçsüz olduğu anlamına da gelmemeli tabi :D
Fenerbahçe ve Galatasaray final oynayacak ise bu olmak zorunda olan şey ise, diğer tüm Türk takımları bavulları toplayıp gitsin o zaman. " aa biz koç değilmişiz, hadi kalkalım."

Komik demişken sahiden, acaba en kötü 5-0 biteceği her türlü belli olan maç için "kim Yener?" Diye anket açmak mı komik yoksa handikap tahmini yapmak? O konunun abartıldığını düşünüyorum zaten maç sonunda da gördük.

Ben futbolu kitlelerin afyonu olarak görüyorum. Zevkli bir uyuşturucu, o yüzden tüm sevincim de öfkem de takımlara yönelik olur, Beşiktaş'a ya da herhangi bir takıma muhalif de olsam sempatizan da olsam bu o takımla benim aramdadır neticede. Neyin kışkırtması? Futbolu bu kadar ciddiye aldığınızı bilmiyordum açıkcası özellikle @DarkLegenD :) Yahu birazcık rahat olun şampiyonluk da fark yemek de dünyanın sonu ya da bizim için üstün başarı değil. Yemişim futbolu, şurada iki keyif alalım diye niye belli başlı kalıplara girip mahalle baskısına uyalım?

Hakaret etmediğim sürece, ki başarı yönünden Beşiktaş ın 2 yıllık takım olduğu iddiası hakaret değildir neticede, kışkırtma vb gibi şeylere girmeyelim. Beyaz futbol izleyen adamların daha hoşgörülü olmasını beklerdim, bu nedir yahu rahatça yorum dahi yapamayacak mıyız? :D

Bayern Münih Maçı da aynı şekilde geçerli. Sporda milliyetçilik sadece milli takım maçlarında söz konusudur.
Futbol'la ilgim yok zaten. İki keyif alalım mı? Sen buraya mesajı yazarkenki haline hiç aynadan bakıyor musun?