Beşiktaş - Dinamo Kiev | Şampiyonlar Ligi Grup Maçı | Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Beşiktaş - Dinamo Kiev | Şampiyonlar Ligi Grup Maçı | Haber ve Yorumlar

besiktas-dinamo-kiev-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-7708991.jpeg

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ikinci haftasında Beşiktaş, Vodafone Arena'da Ukrayna şampiyonu Dinamo Kiev'i konuk ediyor.

Karşılaşma saat 21.45'te başlayacak ve Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

MUHTEMEL 11'LER

Beşiktaş:
Fabri, Caner, Marcelo, Tosic, Gökhan Gönül, Tolgay, Atiba, Quaresma, Talisca, Adriano, Aboubakar.

Dinamo Kiev: Shovkovskiy, Makarenko, Khacheridi, Vida, Antunes, Rybalka, Tsygankov, Garmash, Buyalskiy, Yarmolenko, Moraes.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Artist Çingene Quaresma 2 net %100'lük gol pozisyonunu trivela sevdası yüzünden heba ederek, bir kez daha takımına ihanet etti. Bu Portekizli futbolcuları ülkeden sınır dışı edeceksin ve bir daha almayacaksın.

İnanmakta güçlük çekiyorum, çok iyi oynadığımız iki maçtan da beraberlikle ayrıldık. Topladığımız 2, kaybedilen puan 4. Biz bu şansızlıkla grupta 3. bile olamayız. Malesef benim umudum kalmadı.

Bir de şu var. Benfica maçında verilmeyen penaltı da akıllara gelince Avrupalı hakemlerin Türk takımlarına karşı bu düşmanlığı ne?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beşiktaş'ın basit goller yeme zafiyeti devam ediyor, Şenol Güneş buna artık bir çare bulmalı.

Kendi evinde kazanabileceği bir maçı verdi yine Beşiktaş. Artık evinde Benfica'yı, deplasmanda Kiev'i yenmesi şart.

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Beşiktaş iyi oynadı ama son pas ve vuruşlar da sıkıntı yaşadı ve bir kez daha Gomez gibi bi forvetin eksikliği bu maçta belli etti kendini. Caner'in muazzam al da at ortalarına vuracak adam yoktu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tvde canlı yoktu maç babamda söyleniyordu siz nereden izlediniz ayoll (b)

qurezmam gol atmış :Z:Z:Z