Beşiktaş, Deplasmanda Puanı Kaptı: 1-1

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beşiktaş, Deplasmanda Puanı Kaptı: 1-1

lokomotiv-moskova-besiktas-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-6194411-150x150.jpeg

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Beşiktaş, Rusya'nın köklü ekiplerinden Lokomotiv Moskova'ya konuk oluyor.

Kritik mücadele TSİ 20.00'da başlayacak. Bu önemli müsabakayı futbolseverler Tivibu Spor kanalından şifreli olarak yayınlanacak. Siyah beyazlılar, alacağı bir beraberlikte de gruptan çıkma yolunda önemli bir avantaj yakalayacak.
MUHTEMEL 11'LER

Lokomotiv Moskova: Alvin, Shishkin, Corluka, Pejcinovic, Denisov, Tarasov, N'Dinga, Samedov, Fernandes, Maicon, Niasse

Beşiktaş: Tolga, Ersan, Rhodolfo, Beck, Tosic, Oğuzhan, Atiba, Sosa, Gökhan, Quaresma, Gomez
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Lokomotiv maçı hakkında görüşlerini alayım o zaman. Adamlar bu sezon evlerine hiç yenilmemişler ve daha da kötüsü -1 derecede oynayacağız. Samedov ve Niasse gibi de iki formda oyuncuları var, her maç gol atıyorlar?

@DarkLeqenD

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Zor bir maç olucak Beşitaş açısından havada soğuk bakalım ne yapcaklar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Lokomotiv maçı hakkında görüşlerini alayım o zaman. Adamlar bu sezon evlerine hiç yenilmemişler ve daha da kötüsü -1 derecede oynayacağız. Samedov ve Niasse gibi de iki formda oyuncuları var, her maç gol atıyorlar?

@DarkLeqenD
rahatça yeneceğimizi düşünüyorum :D gomez q7 töre atiba sosa bizde ki oyuncular daha iyi , onlarda iki kişi iyi olsa kaç yazar ki :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen maça 1-0 geriden başlamak zor olurdu. :F İsmail'de öyle ahım şahım oynamıyor ama enazından kendi kalesine atmıyor bunada şükür diyelim. :D
İsmail'in 2 defa çapraz bağları koptu. Kolay değil tabii Allah hiçbir futbolcuya böyle sakatlık göstermesin. (Tolgay'da aynı şansızlığı yaşıyor) O eski hızını kaybetti yoksa adam sakatlığından önce Milli takımda oynuyordu. Keza Ersan'da öyle çapraz bağları koptuktan sonra hava toplarında yükselemiyor, çünkü bacak kasları izin vermiyor. Hatırlıyor musun Ersan'ın sakatlanmadan önceki halini? muhteşemdi. O yüzden adamın bonservisine 4 milyon Euro ödedik. Maşallah takımda çapraz bağları kopmayan da yok. Pektemek'ten bahsetmiyorum bile. Bu sezon iyiyiz ama Allah kazadan beladan korusun.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İsmail'in 2 defa çapraz bağları koptu. Kolay değil tabii Allah hiçbir futbolcuya böyle sakatlık göstermesin. (Tolgay'da aynı şansızlığı yaşıyor) O eski hızını kaybetti yoksa adam sakatlığından önce Milli takımda oynuyordu. Keza Ersan'da öyle çapraz bağları koptuktan sonra hava toplarında yükselemiyor, çünkü bacak kasları izin vermiyor. Hatırlıyor musun Ersan'ın sakatlanmadan önceki halini? muhteşemdi. O yüzden adamın bonservisine 4 milyon Euro ödedik. Maşallah takımda çapraz bağları kopmayan da yok. Pektemek'ten bahsetmiyorum bile. Bu sezon iyiyiz ama Allah kazadan beladan korusun.
Miloseviç oynamıyor bir kere şu Ersan'ın yerine görelim adam nası oynuyor.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
rahatça yeneceğimizi düşünüyorum :D gomez q7 töre atiba sosa bizde ki oyuncular daha iyi , onlarda iki kişi iyi olsa kaç yazar ki :D
Bizim Türk takımları Ukrayna ve Rusya gibi soğuk iklimi olan ülkelerde top oynamakta zorlanıyor. Galatasaray içerde Astana'ya 5 atar ama deplasmanda yenemedi işte. Neyse, deplasmanda yenilmeyelim yeterli, içerde yenip Lokomotiv'i liderliği alırız. :)

Miloseviç oynamıyor bir kere şu Ersan'ın yerine görelim adam nası oynuyor.
Milosevic daha çok Rodolfo'nun bölgesinde oynuyor, sol ayaklı olsaydı hoca oynatırdı diye düşünüyorum. Şenol Güneş oynatmıyorsa muhakkak bir bildiği vardır. Lucescu ve Mustafa Denizli'den sonra ilk defa bir hocaya bu kadar fazla güveniyorum. Hem Mustafa Pektemek'i oynatmayarak kalbimi fazlasıyla kazandı. Bilic olsa Atiba'nın yanında Necip'i oynatırdı ama hoca geçen yıl hiç süre alamayan Oğuzhan'da ısrar etti ve oyuncuyu kazandı.

Son düzenleme:

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Avrupa da türk takımlarımızı destekliyorum daima, başarılar Beşiktaş.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bizim Türk takımları Ukrayna ve Rusya gibi soğuk iklimi olan ülkelerde top oynamakta zorlanıyor. Galatasaray içerde Astana'ya 5 atar ama deplasmanda yenemedi işte. Neyse, deplasmanda yenilmeyelim yeterli, içerde yenip Lokomotiv'i liderliği alırız. :)

Milosevic daha çok Rodolfo'nun bölgesinde oynuyor, sol ayaklı olsaydı hoca oynatırdı diye düşünüyorum. Şenol Güneş oynatmıyorsa muhakkak bir bildiği vardır. Lucescu ve Mustafa Denizli'den sonra ilk defa bir hocaya bu kadar fazla güveniyorum. Hem Mustafa Pektemek'i oynatmayarak kalbimi fazlasıyla kazandı. Bilic olsa Atiba'nın yanında Necip'i oynatırdı ama hoca geçen yıl hiç süre alamayan Oğuzhan'da ısrar etti ve oyuncuyu kazandı.
Ben geldim kadro baya iyi. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hadi bakalım başarılar Beşiktaş'a vurduğun gol olsun Kartal.