Beşiktaş - Bayern Münih | Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 2. Maç | Haber & Yorumlar

Karşılaşmayı Hangi Takım Kazanır?

• Beşiktaş

Oy: 3 42.9%
  • Bayern Münih

Oy: 4 57.1%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beşiktaş’ın stoperleri dışında iki kadro da as. :D
Şimdi kim hangi sebeple yok bilmiyorum ama sayayım sana stoper dışındaki eksikleri. Fabri, Talisca, Babel, Atiba, Negredo, Adriano. Bunların hepsi sakat veya cezalı değildir herhalde :D
Ben Bayern as Bjk yedek dedim zaten :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şimdi kim hangi sebeple yok bilmiyorum ama sayayım sana stoper dışındaki eksikleri. Fabri, Talisca, Babel, Atiba, Negredo, Adriano. Bunların hepsi sakat veya cezalı değildir herhalde :D

Ben Bayern as Bjk yedek dedim zaten :D

Ben o cümleyi @Tolstoyevski beye söylemiştim zaten, senin mesajı alıntı yaparak söylemem biraz yanlış anlaşılmaya sebep olmuş. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bunu da bana cevap olarak yazdın sanırım? :A Anlaşılan sen de sarhoşsun :A @S.G.A.T.

Ben bunu sana yazmıştım, forumda bir sorun oldu anlaşılan. :A Yoksa böyle hatalar yapmam ben. :A

Forumdan kaynaklı bir hata sebebiyle mesajınızı alıntı yapmışım, kusura bakmayın beyefendi. @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben bunu sana yazmıştım, forumda bir sorun oldu anlaşılan. :A Yoksa böyle hatalar yapmam ben. :A

Forumdan kaynaklı bir hata sebebiyle mesajınızı alıntı yapmışım, kusura bakmayın beyefendi. @DarkLegenD
Söylemeden geçemeyeceğim; avatarın berbat. Ya gerçekten merak ediyorum, koskoca forumda benim avatarlarım kadar kaliteli bir avatara sahip olan üye bu zamana kadar hiç oldu mu?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Söylemeden geçemeyeceğim; avatarın berbat. Ya gerçekten merak ediyorum, koskoca forumda benim avatarlarım kadar kaliteli bir avatara sahip olan üye bu zamana kadar hiç oldu mu?

Avatarımı değiştirdim ve özüme döndüm. Sorduğun soruya gelirsek, evet oldu. Ben.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Uydudan ve ya netten İdman Azerbaycan’ı bul, izle :A

Netten Türkçe spiker ile maçı izleyebileceği siteler var, neden burada Azerbaycan reklamı yapıyorsun? :A

La neresi yedek ağırlıklı kadro, baya as kadro çıkmış adamlar. Asıl Bjk yedeklerle çıkmış :A
Maçı izleyemeyince tadı çıkmıyor herkes kıskanıyor sanırım Beşiktaşımızı maçını vermemişler bile :F @Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maçı izleyemeyince tadı çıkmıyor herkes kıskanıyor sanırım Beşiktaşımızı maçını vermemişler bile :F @Harunnn60
Bak bak nasıl da konuyu değiştirmeye çalışıyor :A Evet Çiğdem hanım bu seferki bahaneniz nedir yenilgiye? Adamınızı da atmadılar, geldiler sizin sahanızda 3 tane atıp gittiler :A @Sherlock @S.G.A.T.