Beşiktaş - Antalyaspor | STSL 8. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Beşiktaş - Antalyaspor | STSL 8. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

149609.jpg

Spor Toto Süper Lig'de 8. hafta karşılaşmalarında Beşiktaş, Antalyaspor'u konuk ediyor.

Vodafone Arena'da saat 19:00'da başlayacak olan maçta hakem Barış Şimşek düdük çalacak.

MUHTEMEL 11'LER

Beşiktaş: Fabri, G.Gönül, Marcelo, Beck, Caner, Atiba, G.İnler, Quaresma, Talisca, Olcay, Aboubakar

Antalyaspor: Ferhat, Celustka, Chico, Diego, Motta, Charles, Zeki, Danilo, Deniz, M'Billa, Eto'o.
Orijinal formatta oku

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu Aboubakar başlarda ne güzel kazma kazma oynuyordu gol falan atamıyordu. Şimdi bu da coştu bi aldığınız forvet de kötü çıksın be kardeşim :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aboubakar ayıp etti. Yapılır mı bu bir insan evladına? :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hakemler eyyama çok erken başladı. Daha 8. hafta be kardeşim az bekleseydiniz bari. 3. Yıldızı taktırıp rekabeti sağlayacak üst akıl. Cinayeti gördüm :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Atara atar , AbouAtar.
İçimden ''Eboue çivi gibi çaktı'' dedim o efsane golü atınca.

Not: ebue diye okunuyordu ama nasıl yazılıyordu ya neyse eboue dir heralde .s.s.s

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Riekerink Aboubakar'In golü ofsayt :A
Adamlar bizim takımla ilgilenmekten Trabzonspor'u unutmuşlar? :) Taraftarı da öyle, Galatasaray maç yorum konularına uğramıyorlar, sadece Beşiktaş'ı takip ediyorlar. Her hafta tüm Galatasaraylılar Beşiktaş maç konularında? :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Atara atar , AbouAtar.
İçimden ''Eboue çivi gibi çaktı'' dedim o efsane golü atınca.

Not: ebue diye okunuyordu ama nasıl yazılıyordu ya neyse eboue dir heralde .s.s.s
Abi çıldırıyorum bee Adama sövenler sussun şimdi.
Adamlar bizim takımla ilgilenmekten Trabzonspor'u unutmuşlar? :) Taraftarı da öyle, Galatasaray maç yorum konularına uğramıyorlar, sadece Beşiktaş'ı takip ediyorlar. Her hafta tüm Galatasaraylılar Beşiktaş maç konularında? :A
Haha kesinlikle kobramız yılanımız Aboubakar ne taktı ama hala ordayım :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Gol atamıyor diye çok eleştirildi ama önemli olan o gol pozisyonlarına girebilmekti. Ayrıca çok çalışıyor. Cenk ve Talisca'nın toplamından daha fazla.
Cenk çok çok kötü abi şuan hiç gözükmedi topa vuramıyor daha Cenk kendine gelmeli.Taliscada beklentimin altında şu sıra.Ronaldinho çalımı çok efsaneydi Abounun tabi pozisyonlarada girdi ama stresten atamadı şimdi rahatlar 2. yarıda gol bekliyorum :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cenk çok çok kötü abi şuan hiç gözükmedi topa vuramıyor daha Cenk kendine gelmeli.Taliscada beklentimin altında şu sıra.Ronaldinho çalımı çok efsaneydi Abounun tabi pozisyonlarada girdi ama stresten atamadı şimdi rahatlar 2. yarıda gol bekliyorum :D
Talisca çok güçsüz, bu arada Tolgay'ı Allah nazarlardan korusun Oğuzhan'a bile formayı vermez kolay kolay. Orta saha belli 10 numarada Tolgay oynar bundan böyle.

Şampiyonlar Ligi maçlarında Atiba ile Gökhan İnler yan yana. Süper Lig'de ise tam iyileşince Atiba ile Oğuzhan oynar.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aboubakar kendini buldu son iki maçtır.

Fikret Orman forvet işinden anlıyor. Beşiktaş'ın aldığı bir forvette kötü çıksın. :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fabri > Necip > Tosic > Adriano > Atiba > Talisca > Gökhan > Quaresma > Talisca = Şiir gibi gol!