Bayern Münih, Üstüste 6. Kez Şampiyon!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sherlock yeni bir haber konusu açtı

Bayern Münih, Üstüste 6. Kez Şampiyon!

DYAEb1TW0AMMZz--1024x600.jpg

Bundesliga'da Bayern Münih, 29. hafta maçında Augsburg'u deplasmanda 4-1 mağlup etti ve bitime 5 hafta kala üst üste 6. şampiyonluğuna ulaştı.

Bayern Münih, Bundesliga'da üst üste 6. kez şampiyon olan ilk takım olarak tarihe geçti.

Frank Ribery, Bayern Münih ile 8. Almanya şampiyonluğunu yaşadı ve bu alandaki rekoru elinde bulunduran Oliver Kahn, Bastian Schweinsteiger, Mehmet Scholl ve Philipp Lahm'ı yakaladı.

Arjen Robben ise, 11. (Almanya 7, İngiltere 2, Hollanda 1, İspanya 1) lig şampiyonluğunu yaşadı ve 10 şampiyonluk apoleti bulunan Johan Cruyff'u geride bıraktı ve kariyerinde en çok şampiyonluk yaşayan Hollandalı oyuncu oldu.
Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Böyle giderse 10. kez de olurlar 20. kez de. :) Alman liginin bir anlamı kalmadı. Zaten güçlenir gibi olan bir takım çıkarsa onun en iyi oyuncularını alıyorlar ve güçsüzleştiriyorlar. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bütün rakiplerinin oyuncuları atılmıştır Bjk maçındaki gibi, öyle şampiyon olmuşlardır. Bayern Münih kim ki yoksa @Çiğdem- adını bile duymadım diyorsa kötü takımdır :A
Öyle pek tanımıyorum evet zaten forumda okadar abartmıştınız adamımızı attırıp kazandılar gözümde kıymeti yok :A :A :A

Hem ben niye sevineyim ayoll Alamancı @kerem sevinsin :A :A :A