2023 Barbie - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
barbie-BARBIE_VERT_TSR_W_TALENT_2764x4096_DOM_rgb.jpg

Barbie (2023)

Tür:
Komedi
Süre: 114 dk

Yönetmen: Greta Gerwig
Senaryo: Greta Gerwig & Noah Baumbach

Oyuncular:
Margot Robbie
Ryan Gosling
America Ferrera

IMDb Linki

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın "mükemmel kadın" imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun zamandır sinemada izlediğim en iyi filmdi.

Toy Story ve Truman Show gibi iki bayıldığım filmin kesişimleri gibiydi. İkisinden de gerideydi belki ama yine de hem eğlenceli hem anlamlı bir filmdi.

Margot Robbie harikaydı, Ryan Gosling ise sanırım kariyerinin en iyi performansını sergilemiş. Oscar adaylığı çok yüksek ihtimal.

Pek çoğunu önceden dinleyip sevdiğim şarkılar da harikaydı.

Puanı henüz netleştiremedim ama ya 8.5 olur ya 9.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Uzun zamandır sinemada izlediğim en iyi filmdi.

Toy Story ve Truman Show gibi iki bayıldığım filmin kesişimleri gibiydi. İkisinden de gerideydi belki ama yine de hem eğlenceli hem anlamlı bir filmdi.

Margot Robbie harikaydı, Ryan Gosling ise sanırım kariyerinin en iyi performansını sergilemiş. Oscar adaylığı çok yüksek ihtimal.

Pek çoğunu önceden dinleyip sevdiğim şarkılar da harikaydı.

Puanı henüz netleştiremedim ama ya 8.5 olur ya 9.
Vay senin zevkine güvenirim kesin gitmek şart oldu. :D Sonu yarım mı bitti? 2. film gelir mi sence? :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yıla damgasını vurmuş bu filmi nihayet izleyebildim. Pek izleme isteğim yoktu ama bu kadar popüler bir filmden mahrum kalmak istemedim :A
Bayılmadım ama kötüde değildi.Margot aşırı güzeldi. Doğru bir seçim olmuş.
Ken’in değişimi ihaneti sürpriz oldu. Sadece o kostümlü adamlar ile mücadele bekliyordum ama kendi aralarında çatışma oldu.
Ken karakteride tıpkı Barbie gibi üzüntü, endişe gibi duyguları hissetti. Bir devam filmi çekilirse Ken’in de dünyaya gelip adapte olmasını ve Barbie’nin ordaki yaşantısını izleriz belki.

Süresi gereğinden fazla uzundu. Müzikler güzeldi ama fazla olması bir süre sonra sıkıyor.

7.5- 8/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
İzlemek nasip olmadı henüz. :D İzlemek istiyordum ama bakalım. Margot ve Ryan varsa iş zaten başarılıdır. :D