Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Barış Atay Gözaltına Alındı!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve mrt-06 tarafından 16 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Oyuncu Barış Atay, saat 06.00’da evine gelen Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler tarafından gözaltına alındı. Avukatı Efkan Bolaç “Sabah polisler evine gelip gözaltına aldı. Gözaltı süresi ve suç maddesi hakkında bilgi vermediler” dedi.

AHMET HAKAN; 'HADDİNİ BİLDİRİN' DEMİŞTİ
    Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Atay'ın sosyal medyada paylaştığı mesajı sonrası "Lütfen bu adama haddini bildiriniz!" başlıklı bir yazı kaleme almıştı. Hükümete yakın medya organlarında da Atay, bu mesajı sonrası hedef gösterilmişti.

Atay ne yazmıştı? Soma'da işçiye tekme atan adamı eleştiren bir tweet atmıştı;
    "Hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle 'torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz' falan. Her şey yeni başlıyor. Bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz" diye yazmıştı.​

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Sonuna kadar haklı. Ama, acaba kendisi fetöcü amariga uşağı olabilir mi? @mrt-06 ne dersin bu ihtimale?

• Güldürdün Güldürdün x 1
  3. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Ben bu adamın İsrail doğumlu olduğunu duymuştum..

• Güldürdün Güldürdün x 1
  4. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Ahmet Hakan da gözümden düştü bu son hareketiyle, zaten sevmezdim kendisini. İtici biri, her tarafa dönebilen kişilikte.

5. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Yanlış bişey de söylememiş yani

• Beğendim Beğendim x 1
  6. kerem

kerem Favori Üye
    Favori Üye

O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle 'torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz' falan. Her şey yeni başlıyor.

Acınacak hale geldiklerinde üzülecek miyiz acaba?

7. BesaleT

BesaleT Emekli
    Emekli

Selahattin Demirtaş hüküm giymeden içeride tutuluyor bir başkası haksız, suçsuz bir şekilde içeri alınıyor, gözaltına alınıyor ülkede hukuk, adalet namına bir şey kalmadı.

• Aynen Aynen x 1
  8. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Bunlar kurları etkileyen başlıca durumlar. Ülkede hak hukuk adalet bitti, kimsenin mal güvenliği yok ondan sonra kurlar uçunca da Amerika'nın Avrupa'nın manipülasyonu de.

9. BesaleT

BesaleT Emekli
    Emekli

Dış mihraklar hep dış.

10. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Demirtaş terör suçundan  yargılanıyor :)

Sayfayı Paylaş