2022 Barış Akarsu "Merhaba" - Film Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

20220623_194603-jpg.117996

Barış Akarsu "Merhaba"​

Tür: Dram, Biyografi
Süre: 115 dakika

Yönetmen: Mert Dikmen
Senaryo: Mert Dikmen, Can Anar

Oyuncular:
İsmail Ege Şaşmaz
Almila Ada
Hüseyin Avni Danyal
Ebru Nil Aydın
Şafak Pekdemir
Metin Coşkun
Burak Satıbol
Aslıhan Kapanşahin
Caner Gezen
Burak Can Aras
Serli Alyanakyan

IMDb Linki

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,181
Puanı
1,060
2 gün öncemi ne izledim Barışı çok severdim yarışmada da izlemiştim Yalancı Yarimi de izlemiştim hastanede kaldığı o 5 günde çok dualar ettim ama olmadı yaşasaydı çok iyi yerlerde olurdu Barış film güzel olmuş yüzeysel geçilsede yine de güzel olmuş İsmail ege harikaydı Almila da öyle tüm oyuncular öyle izleyin derim ben

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her ne kadar ele aldıkları konuyu tam anlamıyla işlemiş olmasalar da yakın zamanda izlediğim en iyi biyografi filmlerinden birisi oldu. İsmail Ege Şaşmaz'ın Barış Akarsu'ya olan olağanüstü benzerliği de filmi daha iyi kılmış. Süresinin fazla uzun olmamasından dolayı herkesin şans vermesi gerektiğini düşünüyorum. İzlenmeli, izletilmeli.

Bir puan verecek olursam 9/10.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Çok basite kaçmışlar filmde. Barış'ın hayatının en önemli 2 projesinden biri olan Akademi Türkiye'de sadece elemeye geldiği ve kazandığı gözüküyor. Yalandan sunucu, jüri üyesi koyup sahneye çıkarsaydınız bari. Sunucu Öykü Serter olsun, jüri üyesi Yüksel Altuğ, yarıştığı arkadaşları Özgür, Deha, Pınar olsun çağırsalar gelirlerdi belki.

Aynı şey Yalancı Yarim içinde geçerli. Set içinde set kurup bir sahne çekilebilirdi, sadece senaryo okuması ve dizinin Bodrum'a gideceği söyleniyor. Yine dizi içinden oyuncularla daha gerçekçi bir hava verilebilirdi.

Barış'ın kaldığı ve dizinin çekildiği Club Flipper otelinden çıkış ve gerçekten o günkü kaza yaptıkları araca binmesi filmden beklemediğim detaylardı.

Büyük beklentiniz yoksa Barış'ın anısına ve İsmail Ege Şaşmaz'ın performansı hatrına izlenebilir.