Bana Sevmeyi Anlat'ın Yeni Günü Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Bana Sevmeyi Anlat'ın Yeni Günü Belli Oldu!

57bc30be1de56-1024x341.jpg

FOX'un sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ta beklenen gün değişikliği yaşandı.

Başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu, Bihter Dinçel, Cemil Büyükdoğerli, Aslı Orcan, Mine Kılıç, Serdar Özer ve Bedia Ener'in paylaştığı yapım, bu hafta son kez cuma akşamı ekrana gelecek ve yerini 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'e teslim ederek 21 Kasım'dan itibaren aynı yapım şirketinin diğer dizisi 'İçerde'nin de olduğu pazartesi akşamları yayınlanacak.

Bana Sevmeyi Anlat, yeni bölümleriyle 21 Kasım'dan itibaren her Pazartesi 20.00'de FOX'ta!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ay Yapımda kanalda diziyi gözden çıkartmış.:( Dolunay ve Karakterine yazık oldu.:(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ay yapım ve fox diziyi elden çıkardılar :(

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Aşk ve mavi için büyük şans doğdu en azından 1,5 reyting civarında katkısı olur gibi duruyor @denizz19 , ay yapımdan bu dizi nasıl çıktı zaten hâlâ hayret ediyorum @vadikızı seni cuma günü Aşk ve mavi izlemeye davet ediyoruz.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yahu abartmayın bu dizi AB kitlede kendine yer bulur yine. Sanki bitmiş gibi konuşuyorlar :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ay Yapımda kanalda diziyi gözden çıkartmış.:( Dolunay ve Karakterine yazık oldu.:(
Ay yapım ve fox diziyi elden çıkardılar :(
Ay Yapım niye kendi dizisini bitirmek istesin niye kendi yapımın karşısına koymak istesin? Basbayağı Fox harcıyor diziyi. :D

Fox Ay Yapım'la ilk dizisine bu kadar kötü davranmamalıydı bir daha zor çalışırlar, @Forumdash diziye tamam fazla önem vermiyordunuz ama bunu hak etmiyordu. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Aşk ve mavi için büyük şans doğdu en azından 1,5 reyting civarında katkısı olur gibi duruyor @denizz19 , ay yapımdan bu dizi nasıl çıktı zaten hâlâ hayret ediyorum @vadikızı seni cuma günü Aşk ve mavi izlemeye davet ediyoruz.

Valla hasancım sen demeden aklıma geldi haluktan öğrendim ben günün
değiştiğini netten izlerim artık ben cumada aşk ve mavi izlerim artık ;)

Valla hasancım sen demeden aklıma geldi haluktan öğrendim ben günün
değiştiğini netten izlerim artık ben cumada aşk ve mavi izlerim artık ;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu abartmayın bu dizi AB kitlede kendine yer bulur yine. Sanki bitmiş gibi konuşuyorlar :D
Deme kırgınlar abde dahada çökecek:A
Ay Yapım niye kendi dizisini bitirmek istesin niye kendi yapımın karşısına koymak istesin? Basbayağı Fox harcıyor diziyi. :D

Fox Ay Yapım'la ilk dizisine bu kadar kötü davranmamalıydı bir daha zor çalışırlar, @Forumdash diziye tamam fazla önem vermiyordunuz ama bunu hak etmiyordu. :D
Atv hak ettiği değeri vermiş:A seda bakanı öğrendiğimden beridir yakıştıramadım diziye.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kırgınların AB oranları başladığı günden beri ortalama seviyede zaten ektiğini biçemezsin :A
"Zaten ektiğini biçemezsin" ne alaka(b) ekilen şey biçilir:A
AB'niz geçen seneye oranla bu sezon kötü:A

Sen izledigin dizilere oy ver seviyor sevmiyor ve anne ye mesela.ss
Ya şu yarişmayı haftalık yapsan, tüm diziler arası oyuncuları değerlendirsek. Hem gereksiz yere figuranları değerlendirmekten vazgeçilir hem sen habire böyle çağirip durmazsın herkesi :X Format değişikliğine mi gitsen ne :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
"Zaten ektiğini biçemezsin" ne alaka(b) ekilen şey biçilir:A
AB'niz geçen seneye oranla bu sezon kötü:A

Ya şu yarişmayı haftalık yapsan, tüm diziler arası oyuncuları değerlendirsek. Hem gereksiz yere figuranları değerlendirmekten vazgeçilir hem sen habire böyle çağirip durmazsın herkesi :X Format değişikliğine mi gitsen ne :A
İşte senin ektiğin yetişmez :A