Balotelli: Messi ve Ronaldo'yu Öldürmeliyim!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Balotelli: Messi ve Ronaldo'yu Öldürmeliyim!

worldcup10.jpg

Futbolun en çok konuşulan isimlerinden olan şu sıralar büyük düşüşte olan Balotelli çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çekti.

Mario Balotelli, "Altın Top almaya ne kadar yakınsın?" sorusuna "Önce Messi ve Ronaldo'yu öldürmem gerek" derken "İki hafta tatil yapacağım. Şampiyonlar Ligi finalini bile izlemeyeceğim" açıklamasını yaptı.

Futbolun haylaz yıldızı Mario Balotelli, İtalyan Brescia Oggi gazetesine verdiği röportajda “Ballon D’or (Altın Top) ödülünü kazanmaya ne kadar yakınsın?” sorusuna “Bir şansımın olabilmesi için Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’yu öldürmem gerek” yanıtını verdi. Messi ile Ronaldo, 9 yıldır bu ödüle ambargo koymuş durumdalar ve bu süreçte hep ilk ikiyi oluşturdular.

Balotelli özeleştiri de yaparak, Kariyerim de yaptıklarıma bakıyorum da yeterli değil... Çok daha fazlasını yapmalıydım ifadelerini kullandı.

Tatile çıkacağını ve futbolla ilgili bir şey duymak istemediğini söyleyen Balotelli, Şampiyonlar Ligi finalini de seyretmeyeceğini de belirtti. Sicilya adasında doğan Balotelli ileride bir gün Palermo'nun formasını giyeceğini de müjdeledi.
Orijinal formatta oku

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Taraftar heyecanlanır bence bu transferle belki kendini bulacak Gsde :A Gomis ya da Balo gelecekmiş diye Gomis %70 şuan :A:A
Taraftar kendini Florya'da falan bulur anca :A Bu arkadaşta alemci bir tip var daha önce de sansasyonel işlere imza atmıştı bir türlü dikiş tutturamadı zaten istikrarsız adamın GS'da işi yok :)

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Taraftar kendini Florya'da falan bulur anca :A Bu arkadaşta alemci bir tip var daha önce de sansasyonel işlere imza atmıştı bir türlü dikiş tutturamadı zaten istikrarsız adamın GS'da işi yok :)
Gomisi nasıl buluyorsun yırtıcı bir forvet kafa topu hakimiyeti çok iyi forvetiniz olucak gibi :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Gomisi nasıl buluyorsun yırtıcı bir forvet kafa topu hakimiyeti çok iyi forvetiniz olucak gibi :A
Vallaha 21 gol atmış son sezon. Bize yâr etmezler diye düşünüyorum ama iyi topçu. Sadece biraz yaşı var ama her türlü bizim ligde iş yapar. Sneijder de form bulursa asiste boğar kara boğayı :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Vallaha 21 gol atmış son sezon. Bize yâr etmezler diye düşünüyorum ama iyi topçu. Sadece biraz yaşı var ama her türlü bizim ligde iş yapar. Sneijder de form bulursa asiste boğar kara boğayı :A
Dursun Gomisi ve 2,3 defans takviyesi ve artı sağ bek alırsa affeder misin :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Dursun Gomisi ve 2,3 defans takviyesi ve artı sağ bek alırsa affeder misin :A
Ben uyurken evimde yangın çıksa, Dursun itfaiye hortumuyla içeri dalıp "kalk seni kurtarmaya geldim" dese "azıcık yan çevir biraz da sırtım pişsin çıkarken kapıyı dışardan kapat" derim ne affetmesi? :A