Bakış Açısı 1. Bölüm - Konuk: OzaN | Arslan Yapım | AT TV

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Güzel etkinlik olmuş. İyi yorumlar için teşekkürler herkese. :)

En çok şu yoruma güldüm. :D

@Yakamoz-Asi'yi çok kızdırmışız anlaşılan senaryo bölümündeki kurallarla ama çoğunluğun sesini dinlemeli ve o kuralları koymak zorundaydık. :)

Bak gördün mü @Arslan Bey hemen göze battik sayende :D
Kurallar konusunda acik yazayim kizdim. Tek olmadigimi biliyorum, ama bu söylesi sayesinde dile getiren tek ben oldum.
Son kurallarin sadece bazi kisiler sebebiyle getirildigini ve acele alinmis bir kural koyma karari oldugunu düsünüyorum. Kurali tartismiyorum, kural iyi, ama kuralsiz da cözüm olurdu. Her b.. sey icin konu acanlar var ve onlarin sayesinde ben ve birkac kisi senaryolarini iptal etti. Ben ortakliktan ayrildim. Isin aslinda eglencesindeyik, ama birkac kisi sebebiyle is cigrindan cikti.

Yönetimi anliyorum, bir düzene sokmak icin bu kurali getirdi, ama yukarida belirttigim gibi bu sayede birkac kisi sogudu.

Bunu belirtmek istemistim.
Ayrica bazi kisiler ramazan ayi ile beraber nerede oldugunu unutup "fuhus, cinsel" icerikli dizi yapacakmis, biriside özellikle dizide benim ismimi ve yasadigim ülkeyi kullanacak. Cevaplarimda yazdigim gibi bazen cok cabuk kural koyuluyor, ama bazi seyler cok gec görülüyor. 6 Aydir buradayim ve bunu gördüm :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bak gördün mü @Arslan Bey hemen göze battik sayende :D
Kurallar konusunda acik yazayim kizdim. Tek olmadigimi biliyorum, ama bu söylesi sayesinde dile getiren tek ben oldum.
Son kurallarin sadece bazi kisiler sebebiyle getirildigini ve acele alinmis bir kural koyma karari oldugunu düsünüyorum. Kurali tartismiyorum, kural iyi, ama kuralsiz da cözüm olurdu. Her b.. sey icin konu acanlar var ve onlarin sayesinde ben ve birkac kisi senaryolarini iptal etti. Ben ortakliktan ayrildim. Isin aslinda eglencesindeyik, ama birkac kisi sebebiyle is cigrindan cikti.

Yönetimi anliyorum, bir düzene sokmak icin bu kurali getirdi, ama yukarida belirttigim gibi bu sayede birkac kisi sogudu.

Bunu belirtmek istemistim.
Ayrica bazi kisiler ramazan ayi ile beraber nerede oldugunu unutup "fuhus, cinsel" icerikli dizi yapacakmis, biriside özellikle dizide benim ismimi ve yasadigim ülkeyi kullanacak. Cevaplarimda yazdigim gibi bazen cok cabuk kural koyuluyor, ama bazi seyler cok gec görülüyor. 6 Aydir buradayim ve bunu gördüm :)

Cevap verip uzatmayım, konu sapmasın. Yalnız şikayet ettiğin konu hakkında bilgim yok. Eğer sorunlu bir şey olduğunu düşünüyorsan şikayet et, hiçbir şey yapılmamış ve aradan 1-2 gün geçmişse yeniden şikayet et, bazen gözden kaçabiliyor.

Bu durum herkes için geçerli tabii. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben mesajını almıştım ama Pazar günü forum kapanınca unutmuşum. :)

Çok güzel bir program olmuş, eline sağlık. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@Arslan Bey Cidden 30 kişiden bu kadar az cevap almanın nedeni forumun kapalı olması. Gelecek hafta daha da artar. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Konuyu tekrar canlandırayım. Okumayanlar okuyabilirler. :)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
30 kişinin büyük bir çoğunluğunun cevap yazmaması çok iyi olmuş, çok uzun bir konu olurdu ve hepsini okuyan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmezdi tahminimce. :):)

Üyelere bir fırsat verilmiş herkes Ozan hakkında iyisiyle kötüsüyle görüşünü belirtmiş, zevkle okudum, güzel bir program olmuş. :)

Herkes gibi ben de en çok @çocuklarduymasın'ın mesajına güldüm. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Güzel olmuş. :D Sana puanım 15 kankaaağğ.

- - - Ekleme - - -

Edit: Anket yokmuş la.