2017 Baby Driver / Tam Gaz - Film Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence de esintiler var:AÇukur'u, İçerde ile karşılaştirip gömerdim ama sonuçta CEO'su oldugum yapımın işi gömmek istemiyorum:A
@Forumdash Neysede @destere aksiyon sevmez yanı onun 7 si 10 puan anlamı taşıyor zaten filmin nekadar kaliteli oldunu gösterir @MasacRE- :A

Zaten etkinlikte doğru düzgüz film yokki 2 velet kız ve bu film şuana kadar tam anlamıyla iyiydi diğerleri kötü ve diare ederlikti :A :A :A

@destere @MasacRE-

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
İşte sonunda bana uyan bir türe denk gelebildim şöyle bir aksiyon filmi izlemeden etkinlik bitecek sanmıştım ayoll :A

Şu müzik dinleyen çocuk Queen şarkıları , Çukur da olan Yamaç bu çocuktan ilham almışlar Yamacın kulaklıkla şarkı dinlediği bir bölüm vardı . Bu filmde olan çocukla birebir aynıydı . Buradakı çocuk Queen dinliyor Yamacada @S.G.A.T. ın sarışın bir adam seviyordu grup etkinliğinde Yamacada onu vermişler :A

Film hakkında spoi yorumlarıma geçelim 10 veriyorum ikinci verdiğim 10 puan oldu ama şuana kadar izlediğim tek aksiyon filmiydi etkinlikte :A
Punisher görünce şaşırdım oğlanın gözlüğünü alıyor oğlan tekrar gözlük çıkarıyor cebinden o sahne güzeldi :A Punisher beni daha göremezseniz öldümü bilin dedi bizde öyle bilelim bari :A :A :A

Kaçış sahnelerinde polisten müzik çekimler çok iyiydi filmin son yarım saatinde dahada aksiyon arttı . Şu soyguncu kadına gıcık oluyordum güzel geberttiler
:Z:Z:Z

Sonuda bence iyi bitti öyle içeri atılmadan kaçıp gitseler gerçekçi olmazdı :A

@S.G.A.T.
Filmi izleyecektim. Şimdi kesin izleyeceğim. :Z Yarın sağlam bir eleştirel parodi yazarım. :A Bu arada sarışın Nİrvana olmasın? :A Queen değildir o olsa nasıl durucan :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Filmi izleyecektim. Şimdi kesin izleyeceğim. :Z Yarın sağlam bir eleştirel parodi yazarım. :A Bu arada sarışın Nİrvana olmasın? :A Queen değildir o olsa nasıl durucan :A
Queen bu filmdeki oğlanın favorisi Yamacada buna uygun başka bir şarkıcı seçmişler nirvane evet :A Yamacın kulaklıkla müzik dinlediği bu filmdeki oğlandan çalmışlar birebir aynı ve benzer başka sahnede var izle gör ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İşte sonunda bana uyan bir türe denk gelebildim şöyle bir aksiyon filmi izlemeden etkinlik bitecek sanmıştım ayoll :A

Şu müzik dinleyen çocuk Queen şarkıları , Çukur da olan Yamaç bu çocuktan ilham almışlar Yamacın kulaklıkla şarkı dinlediği bir bölüm vardı . Bu filmde olan çocukla birebir aynıydı . Buradakı çocuk Queen dinliyor Yamacada @S.G.A.T. ın sarışın bir adam seviyordu grup etkinliğinde Yamacada onu vermişler :A

Film hakkında spoi yorumlarıma geçelim 10 veriyorum ikinci verdiğim 10 puan oldu ama şuana kadar izlediğim tek aksiyon filmiydi etkinlikte :A
Punisher görünce şaşırdım oğlanın gözlüğünü alıyor oğlan tekrar gözlük çıkarıyor cebinden o sahne güzeldi :A Punisher beni daha göremezseniz öldümü bilin dedi bizde öyle bilelim bari :A :A :A

Kaçış sahnelerinde polisten müzik çekimler çok iyiydi filmin son yarım saatinde dahada aksiyon arttı . Şu soyguncu kadına gıcık oluyordum güzel geberttiler
:Z:Z:Z

Sonuda bence iyi bitti öyle içeri atılmadan kaçıp gitseler gerçekçi olmazdı :A

@S.G.A.T.
owww 10 verdin yani hiç çekinmeden en ufak kusur yokmuydu filmde:) çok bonkör davranmışsın baby oğlanı çok sevdin sanırım :) birazda punisher ı beğenmişsindir ama asıl işi kıvıran buddy idi adam bir türlü ölmedi ölemedi :))

@Forumdash Neysede @destere aksiyon sevmez yanı onun 7 si 10 puan anlamı taşıyor zaten filmin nekadar kaliteli oldunu gösterir @MasacRE- :A

Zaten etkinlikte doğru düzgüz film yokki 2 velet kız ve bu film şuana kadar tam anlamıyla iyiydi diğerleri kötü ve diare ederlikti :A :A :A

@destere @MasacRE-
evet fazla aksiyon yoruyor beni ama çok fazla ağırda olmayacak filmler o da yoruyor beni mesela bundan sonraki macar filmini yorumlayacağım birazdan öff çok ağırdı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
owww 10 verdin yani hiç çekinmeden en ufak kusur yokmuydu filmde:) çok bonkör davranmışsın baby oğlanı çok sevdin sanırım :) birazda punisher ı beğenmişsindir ama asıl işi kıvıran buddy idi adam bir türlü ölmedi ölemedi :))
Etkinlikte izlediğim ilk aksiyon filmi tam ilgi alanım önceki filmleri düşnünüce buna 10 vermesem ayıp etmiş olurdum :A @MasacRE-

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Filmi izleye çok oldu. O yüzden kısa bir yorum yapıcam. Film çok güzeldi. Hele Baby'nin usta şoförlüğü beni benden aldı. O sahnelerdeki müzikler çok güzel seçilmiş. Aksiyon sahneleri de çok güzel kurgulanmış.

Filmin oyuncu kadrosu çok güzeldi. Her biri sevdiğim oyunculardan oluşuyor. Senaryo da güzeldi. Hiç sıkılmadan izledim. Belki ikinci bir film gelebilir.

8/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yorumlamak için biraz geç kaldığımın farkındayım, ancak yapacak bir şey yok.

Filmin soygun sahnesiyle, müzik eşliğinde yaptığı açılış çok iyiydi. Yüksek bir tempoyla filme başlamamızı sağladı.

Her şeyden önce kullanılan müziklere ve şarkılara değinmek istiyorum. Kullanılan bütün müzikler ve şarkılar çok iyiydi, hepsi kullanıldığı sahneyle ve sahne geçişleriyle çok uyumluydu.

Bunun dışında bence filmin en önemli ikinci artısı kurgusu. Sahne geçişleri, kamera açıları falan muazzamdı. İki saat boyunca filmden hiç kopmadım diyebilirim.

Senaryo da gayet başarılıydı, sık sık işlenmiş olan bir konuyu ele alıyor film ancak bunu işleyiş tarzı gerçekten harika.

Oyunculuklara gelirsek, tüm oyuncular üstlerine düşeni yapmış ve hepsi çok başarılıydı. Zaten kadroda sevdiğim ve takip ettiğim isimler bulunuyor. Ansel Elgor, Baby karakteri için muhteşem bir tercih olmuş. Oyunculuk performansını çok beğendim. Kevin Spacey için herhangi bir söz söylemeye gerek yok zaten, yine üstüne düşeni yapmış.

Bir diğer dikkat çeken performans Jon Hamm'e aitti, tahmin ettiğimden çok daha fazla izledik oynadığı karakteri, oyunculuğu gayet iyiydi. Bu adamı gördükçe aklıma Black Mirror geliyor yalnız, dizinin en iyi bölümlerinden birinde oynamıştı.

Özetle Baby Driver için çok iyi, eğlenceli ve unutulmayacak bir film olmuş diyebilirim.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sinemada izleyeli çok oldu. Çok eğlenceli bir aksiyon filmi. Türünün en iyileri arasına adını yazdıracaktır. Güzel bir mizahı farklı bir tarzı ve müthiş müzikleri filmi öne çıkarıyor. İzlerken sıkmıyor ve bir çırpıda bitiyor.

İlginç karakterlere sahip ve karakterleri oynayan iyi oyuncularla birleşince işin tadı artmış. Baby karakteri hayli farklı bir karakter. Yaşadığı ilişki o ilişkinin hikayeyle olan bağlantısı iyi kurulmuş. Tabi bu kısım sondaki absürdlükleri doğurmuş bağlantıyı kurayım derken. Ufak tefek mantık hataları olmuş. Yine de izlenebilitesi yüksek ve temponun hiç düşmediği başarılı bir film. Yılın iyilerinden.

8/10