'Baba Candır' Yarım Dalya Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Baba Candır' Yarım Dalya Yapıyor!

16918.jpg

TRT 1'in sevilen dizisi Baba Candır'dan büyük başarı!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini ise Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu, Tülay Bursa ve İpek Tuzcuoğlu'nun paylaştığı yapım, bu akşam yayınlanacak olan 50. bölümüyle yarım dalya yapıyor. 2 Ağustos 2015'ten bu yana ekrana gelmeye devam eden dizi, bir yufkacı ve çocuklarının eğlenceli hikayesini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Baba Candır, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de TRT 1'de!
Orijinal formatta oku

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
516
Puanı
215
Babam CAN'dır ı izlemeyen kaldı mı acaba? ? Izlemeyen depresyona girer söyliyim! !!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yarım dalya konuları açılmaya başlandıysa çeyrek dalya %10 dalya gibi konularda açılmalı veya %75 dalya :A Şaka bi yana tebriks bugün biraz baktım cennet mahallesi style halukun ikizi gelmiş :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@Aserat güldürdün yine. :F Yarım dalyalık sürü dizi varken bu dizinin farkı ne :D

Ayrıca çakma dizindeki Haluk karakteriki karakter olmaya dair hiçbir özelliği yok. Haluk tiplemesi diyeyim, Pis Yedili'deki Canburger'in gülüşünü almış getirmiş bu diziye. :A @Aserat

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Yılın Enleri'nde En Saçma Konu kategorisinde ipi önde göğüsler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yarım dalya konuları açılmaya başlandıysa çeyrek dalya %10 dalya gibi konularda açılmalı veya %75 dalya :A Şaka bi yana tebriks bugün biraz baktım cennet mahallesi style halukun ikizi gelmiş :A
Konu açmak için konu açmak diye buna derim ben! :D
@Aserat güldürdün yine. :F Yarım dalyalık sürü dizi varken bu dizinin farkı ne :D

Ayrıca çakma dizindeki Haluk karakteriki karakter olmaya dair hiçbir özelliği yok. Haluk tiplemesi diyeyim, Pis Yedili'deki Canburger'in gülüşünü almış getirmiş bu diziye. :A @Aserat
Yılın Enleri'nde En Saçma Konu kategorisinde ipi önde göğüsler.
Daha önce bu türde 1-2 konunun açıldığını sanıyordum ama demek ki açılmamış yüklenmeye gerek yok. Ayrıca son zamanlarda çoğu dizi 50 bölüme ulaşamadan bittiği için bence hatırı sayılır bir başarı. :)

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Daha önce bu türde 1-2 konunun açıldığını sanıyordum ama demek ki açılmamış yüklenmeye gerek yok. Ayrıca son zamanlarda çoğu dizi 50 bölüme ulaşamadan bittiği için bence hatırı sayılır bir başarı. :)
Allah aşkına TRT'de değil de başka özel bir kanalda yayınlansa bu reytingleriyle 50 bölüme ulaşabilir miydi?

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

@kerim yavuz doğru söylüyor TRT'de olmasa dizi bitmişti çoktan. Konu açmak için açmamış olabilirsin ama dizi Baba Candır olduğu için açtığın çok aşikar bir şey kabul et bence bunu. :X Ve de yeri Kutlamalar bölümü olması lazım :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
516
Puanı
215
Allah aşkına TRT'de değil de başka özel bir kanalda yayınlansa bu reytingleriyle 50 bölüme ulaşabilir miydi?
TRT de değil de major kanallardan herhangi 1 inde Yayınlansa gerçekten de bu reytingleri alabileceğini düşünmuyorsunuz öyle değil mi? ? (Yani çok daha iyilerini hak ediyor ve alır da demek istedim)