Başak Parlak: "Şevkat Yerimdar benim için bitti!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
2432124-728xauto.jpg

Güzel oyuncu Başak Parlak'tan flaş açıklamalar!

Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'nin konuğu olan Parlak, geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan Şevkat Yerimdar'la ilgili şunları söyledi:

“Şevkat Yerimdar bizim için uzun bir proje oldu. 44 bölüm yayınlandı ama 2016 Ağustos’unda çekmeye başladık. Normalde kasımda yayına girmesi planlanıyordu dizinin. Kanal başka bir formül düşündü, son anda vazgeçti. Geçen sene mayısta soktular. O yüzden biz senelerdir ‘Şevkat Yerimdar’ çekiyoruz. Bir de diğer kanallar sinema filmlerini de yayınlıyorlar. Benim için bitti Şevkat Yerimdar. Aslında sezon finali istiyorlar benim için ama ben artık yeni ufuklar, yeni maceralar olsun istiyorum.”

Dizinin bu önemli ayrılığın ardından yeni sezonda ekranlara dönüp dönmeyeceği ise henüz belirsiz.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Dizi devam edecekse kendini kurtardı, sana entrikalı işler yakışır Başak'cığım :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Özgürcan Çevik de bu karakterden artık sıkıldığını, son işi olduğunu belirtmişti. Yeni sezon 10 bölüm göremez ve bu Şevkat da tarihe karışır. Tadında bırakalım...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bizde peşinde koşuyorduk zaten. Sokakta 10 kızdan 1'i sana benziyor zaten alırım birini senin yerine oynatırım.:A