Bağdat'ın Fethi (55.Bölüm)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şu istanbulda çekilen filmi değilde diğer 3 filmide gerçekten masal diyarında çekilmiş gibi izle izle insan doyamıyor :A
adamın tipe bakıyorsun sarmısak gibi bişey:) öyle bir sesin o keltoşta çıkması ne yaman çelişkidir :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bre gafil sen Osmanlı'nın son Başbuğuna nasıl çapsız dersin. :D

Bu fetihten sonra Büyük Taarruza kadar bir çekiliş başlıyor sanırım. Ben diziyi izlemiyorum ama savaş sahnesi hiç yoktan iyidir. Bağdat fethi gerçekleştiyse Murat'ın ölümü de yaklaşmıştır. Murattan sonra devam edecektir herhalde zira İbrahim var daha.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sahne yüklenmiş @Bully bakmalısın buna :A @xemrexxx
Güzel ve etkileyici bir sahne olmuş. Mustafa iyi sıralamış lafları ve ölüm korkusunu da çok iyi yansıtmış :D

Benim izlediğim zamanlarda Kösem Mustafa'ya ablalık yapardı araları çok iyiydi hatta Mustafa'nın hayatını kurtardığı bile olmuştu :D

Şimdi zalim bir cadaloza dönüşmüş Nurgül'le birlikte :A Ayrıca Kösem Mustafa'dan büyük ama sahnede tam tersi gibi duruyor, Nurgül saçlarını beyazlatmak istememiş sanırım :A

Bu arada bir şey soracam sana, Murat bu Kösem'i zindana atıyordu, Kösem nasıl kurtuluyor ordan :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel ve etkileyici bir sahne olmuş. Mustafa iyi sıralamış lafları ve ölüm korkusunu da çok iyi yansıtmış :D

Benim izlediğim zamanlarda Kösem Mustafa'ya ablalık yapardı araları çok iyiydi hatta Mustafa'nın hayatını kurtardığı bile olmuştu :D

Şimdi zalim bir cadaloza dönüşmüş Nurgül'le birlikte :A Ayrıca Kösem Mustafa'dan büyük ama sahnede tam tersi gibi duruyor, Nurgül saçlarını beyazlatmak istememiş sanırım :A

Bu arada bir şey soracam sana, Murat bu Kösem'i zindana atıyordu, Kösem nasıl kurtuluyor ordan :D
kendini acındırdı murata bir konusma yaptılar sonra murat götürebilrsiniz sarayına dedi :F @xemrexxx

bence suratından yaşlı görünüyor zaten ayrıca bir makrayaja birşeye gerek yok nurgule ayoll .A :A :A mustafayı birazda üzüntü bu hale getirmiştir kaç yıl tutsak gibi orada geçen yılkı halini bilmiyorum ama sahne hosuma gitti :A

tabi muratımın fetih sahnesinide izle ayoll şov yapıyor :Z:Z:Z @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
kendini acındırdı murata bir konusma yaptılar sonra murat götürebilrsiniz sarayına dedi :F @xemrexxx

bence suratından yaşlı görünüyor zaten ayrıca bir makrayaja birşeye gerek yok nurgule ayoll .A :A :A mustafayı birazda üzüntü bu hale getirmiştir kaç yıl tutsak gibi orada geçen yılkı halini bilmiyorum ama sahne hosuma gitti :A

tabi muratımın fetih sahnesinide izle ayoll şov yapıyor :Z:Z:Z @xemrexxx
kız senin gözler nasıl görüyor öyle dünyayı :eek:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çapsız Murad oğlan sonunda bir işe yaradı ve Bağdat'ı fethetti...
bırakmışlar murat oğlanı papazın çayırına güya bağdatı fethediyor ortada bağdat yok :) bir kere bağdatın yeşil alanları zaten şehirleşmiş durumda ta ezelden beridir çevresi ise çöl :) bu düz çayırlık alan çölde ne arasın hayatınız yalan la :))