BÖRÜ'nün Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

BÖRÜ'nün Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

1.jpg

Dağ film ekibinin yeni dizi projesi Börü'nün başrol oyuncusu belli oldu!

Alper Çağlar'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 6 bölümden oluşacak dizinin başrolünde 'Güneşi Beklerken', 'Şeref Meselesi' ve şu sıralar 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'te rol alan Kerem Bürsin yer alacak.

Gerçek olaylara yer verilen dizi Polis Özel Harekatın en seçkin savaş timi 34 50 telsiz kodlu Börü timi anlatıyor.

Dizinin en geç Ekim 2017'de Star TV'de izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Kaynak: Ranini tv

Orijinal formatta oku

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
Sevindim oyunculuğunu beğeniyorum bu diziye de yakışacak:D
Ablacığım Kerem Bu Şehir A. G. dizisiyle kendini kanıtladı dizi çok iyi gidiyor halen fakat onun da değeri bilinemedi ülkeme şaşırmadım yine! Börü umarım çok iyi iştir ekip açısından. Kerem zaten çok iyi. Gerçi önceki dizilerinde çok iyi değildi güneşi bk . ve bir diğerinde.. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060

Ablacığım Kerem Bu Şehir A. G. dizisiyle kendini kanıtladı dizi çok iyi gidiyor halen fakat onun da değeri bilinemedi ülkeme şaşırmadım yine! Börü umarım çok iyi iştir ekip açısından. Kerem zaten çok iyi. Gerçi önceki dizilerinde çok iyi değildi güneşi bk . ve bir diğerinde.. :D

Aynen öyle ablacım Bu şehir arkadan gelecekte çok iyiyid Kerem:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
BSAG ne zman bitiyor. Senaryo dizinin paçalarından akıyor:X Kerem Bursin ve Lydia hiç iyi performans göstermiyor. Yan roller daha bi şahane!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Ben başrolü Barış Arduç diye biliyordum :) Hatta bu diziden sonra Ocak gibi başka bir dizi daha yapacaktı Star için, bakalım belki Kerem başrol değildir :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6 bölümlük mini dizi demek, muhteşem haber. :D Merakla bekliyoruz, yeni sezon izleyeceğim ilk dizi diyelim. (Bu arada keşke Puhutv'de yayınlansaymış. )

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
6 bölümlük mini dizi demek, muhteşem haber. :D Merakla bekliyoruz, yeni sezon izleyeceğim ilk dizi diyelim. (Bu arada keşke Puhutv'de yayınlansaymış. )
Aynen PuhuTv gibi BluTv gibi siteler yayınlasa daha hoş ve güzel olurmuş. Daha önce de TRT mini diziler yapmıştı bakalım nasıl duracak Star'da. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bu ne? Uzun zaman sonra bir yerli diziyi merakla bekliyorum inşallah böyle bir hata yapmazlar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
aaa 6 bölüm olayını anlamadım ben birde iyi reyting alırsa 2.sezonu bile olur ama kerem ile zor tabi adam daha yeni bir dizi batırıyor hemen bismillah başka kurbana geçiyor :A
6 bölüm sürüp bitecek, 2. sezon olmaz. :X

Kerem Bursin dinlenip Ocak gibi yeni diziyle dönüş yapar. :D