BÖRÜ'den Türk Dizilerinde Bir İlk Daha!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

BÖRÜ'den Türk Dizilerinde Bir İlk Daha!

maxresdefault-1024x576.jpg

Sezonun merakla beklenen dizisi BÖRÜ'den Türk televizyonlarında bir ilk daha!​

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz ve Mesut Akusta'nın paylaşacağı mini dizi BÖRÜ, Türk televizyonlarında bir ilke daha imza atacak. Dizi, Hollywood'daki CGI teknolojisine benzer olan Face2Face adlı yapay yüz teknolojisini kullanacak. Böylece yapay yüz teknolojisi Türkiye'de ilk defa bir dizide kullanılacak.​

Sürükleyici hikayesiyle BÖRÜ, Şubat ayında Star'da!​

Orijinal formatta oku

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fark-ı Alper Çağlar diyorum ben buna.

Kendisi o kadar kaliteli ki, her işinde farklılık ortaya koyuyor. Türkiye standartlarının üzerinde bir iş yapmaya çalışıyor. Filmlerindeki efektlerinden de anlaşılıyor.

İleride daha da kendini geliştirecek ve daha da iyi işler yapacak, buna kesinlikle eminim. Doğru yolda!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Türkiyeyi böyle birşeyle tanıştırdığı için Teşekkürler

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Çok güzel birşey bu bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Alper Çağlar sürekli olarak kendini geliştirmeye ve yeni teknolojileri kullanmaya devam ediyor. CGI teknolojisinin ülkemizde yayınlanacak bir dizide kullanılacak olması mutluluk verici. Ülkemizin sinema sektörünün en büyük değerlerinden.

Son yıllarda izlediğimiz en kaliteli dizi olacak muhtemelen BÖRÜ. Merakla bekliyorum.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Siyah İnci biter yerine gelir, böyle bir işi pazara koyup hafta sonu harcamazlar, hem Savaşçı var. Başka boş gün de yok.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sektör adına güzel ama seyirci adına kötü bir gelişme olmuş :( Umarım patlamalı uçmalı sahnelerde filan kullanılır. Düşünemiyorum animasyonlarla normal insanların dialoglarını :X