Azerbaycan Eurovision 2019'da Katılımını Onayladı!

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
85_main.jpeg

Lisbon'da Netta'nın "Toy" şarkısıyla 1. olmasının ardından 20 yıl sonra 2019 yılında Eurovision İsrail'de düzenlenecek.

Yarışmanı bazı ülkelerin siyasi nedenlerden baykot etmesi, yarışma düzenlenecek şehir vb. sorunlar 2019 yarışmasına ilgini şimdiden artıran nedenlerden.

Şu ana kadar 22 ülke katılımını onayladı. 2 gün önce Azerbaycan da katılımını onaylayan ülkelere eklendi.

İsrailde düzenlenecek şehir ise Eylül ayında belli olacak. En önemli adaylar ise Tal Aviv, Jerusalem (Kudüs), Haifa ve Eilat.​

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
2019'da kesinlikle çok iyi döneceğiz.
Bizim yayıncı kanal İTV 2013 yılında yeni patronunu seçtiler ve onun olduğu dönem bizim bu yarışmada çöküşümüz oldu çünkü pek ilgili değildi yarışmayla hiç özen göstermedi. Ama bikaç ay önce yeni genç patron geldi ve çok hevesli yarışmaya hatta 5 yıl sonra Junior Eurovisiona geri dönüyoruz bu yıl onun kararıyla. Gelecek yıl da Eurovisiona da büyük oynayacak bence. Baya iyi birşeyler bekliyorum. @BesaleT @kerem

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Bizim yayıncı kanal İTV 2013 yılında yeni patronunu seçtiler ve onun olduğu dönem bizim bu yarışmada çöküşümüz oldu çünkü pek ilgili değildi yarışmayla hiç özen göstermedi. Ama bikaç ay önce yeni genç patron geldi ve çok hevesli yarışmaya hatta 5 yıl sonra Junior Eurovisiona geri dönüyoruz bu yıl onun kararıyla. Gelecek yıl da Eurovisiona da büyük oynayacak bence. Baya iyi birşeyler bekliyorum. @BesaleT @kerem
Valla biz bu sene de yokuz o yüzden yine Azerbaycan'ı destekleyeceğiz. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Azerbaycanlayız, canlayız, kanlayız.

İsrail'de bir Müslüman ülkenin kazanması çok anlamlı olur. Umarım kandaşlarımız kazanır.

Seninleyiz Azerbaycan!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Azerbaycan genelde çok iyi şarkılar yapıyor zaten. Zamanında Drip Drop, Always ve When The Music Dies şarkılarına hastaydım. O tarz şarkılar bekliyorum.