Azerbaycan'ın Eurovision 2017 Şarkısı Belli Oldu (Dihaj - Skeletons)

Sizce hangi 10 ülke finale çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
dihaj-skeletons-eurovision-2017-azerbaijan.jpg

Mayıs ayında Ukrayna Kyiv'de gerçekleşecek Eurovision 2017'de Azerbaycan'ı temsil edecek Dihaj'ın klipi yayınlandı.

Sahne adı Dihaj olan asıl ismi ise Diana Hajıyeva bu yıl "Skeletons" isimli parça ile yarışacak.
Şarkı Azerbaycanlı besteci İsa Melikov ve ayrıca 2011 yıl 1.'lik getiren Running Scared şarkısını yazan Sandra Bjurman tarafından yazıldı.

İşte parça:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Cidden Eurovision'a göre çok yüksek kalitede bir parça, ses ise muazzam. Muhteşem vokaller var şarkıda, klipi de tam bir dünya standartlarında olmuş.
Kendi ülkem diye demiyorum gerçekten muhteşem bir iş çıkmış ortaya. Ayrıca yerli bestecinin olması da ayrı bir artı tarafı. :D

Yorumlarınız; bekliyorum. :D
@OzaN @mrt-06 @Harunnn60 @BesaleT @Tzira @dosimosi @vadikızı @batuhankaralar @Çiğdem- @denizz19 @Bully @turkuazz @yatutarsa @MayısKralı @destere @sokak sanati ve diğer herkes. :D

Cidden Eurovision'a göre çok yüksek kalitede bir parça, ses ise muazzam. Muhteşem vokaller var şarkıda, klipi de tam bir dünya standartlarında olmuş.
Kendi ülkem diye demiyorum gerçekten muhteşem bir iş çıkmış ortaya. Ayrıca yerli bestecinin olması da ayrı bir artı tarafı. :D

@OzaN @mrt-06 @Harunnn60 @BesaleT @Tzira @dosimosi @vadikızı @batuhankaralar @Çiğdem- @denizz19 @Bully @turkuazz @yatutarsa @MayısKralı @destere @sokak sanati ve diğer herkes. :D
Etiketler gitmiştir umarım. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Güzel, tipik eurovision sarkisinin cok cok üstünde, umarim canli yayindada ayni tadi verir

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çok beğendim şarkıyı. Bu senenin birincisi belli oldu gibi.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yerli besteciyle çalışılmış olmasına sevindim, artık İsveçli bestecilerle olmuyordu. Diğer şarkıları dinledikten sonra derece için konuşabilirim ancak şu haliyle geçen yıllara göre daha başarılı bir sene geçireceğe benziyor Azerbaycan.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
Şarkı güzel pazarlaması da iyi yapılırsa ilk 5'e girer diğer şarkılara daha bakmadan böyle bi yorum yapıyorum tabi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060

Öncelikle etiket geldi eziz dostum :D hoş bir şarkı olmuş beğendim bence yarışmada iyi bir derece alır diye düşünüyorum

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dihaj-skeletons-eurovision-2017-azerbaijan.jpg

Mayıs ayında Ukrayna Kyiv'de gerçekleşecek Eurovision 2017'de Azerbaycan'ı temsil edecek Dihaj'ın klipi yayınlandı.

Sahne adı Dihaj olan asıl ismi ise Diana Hajıyeva bu yıl "Skeletons" isimli parça ile yarışacak.
Şarkı Azerbaycanlı besteci İsa Melikov ve ayrıca 2011 yıl 1.'lik getiren Running Scared şarkısını yazan Sandra Bjurman tarafından yazıldı.

İşte parça:

harika söylüyor ..yalnız tüm adayları bir izledikten sonra son kararımı vereceğim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

son 3 yıldır baya kötü sonuclar alıyorlar malesef inş bu yıl ilk 2 de olarak yeniden çıkışa geçer azeri kardeşlerimiz :bhr::bhr::bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Şaekı çok iyi. İnşallah derece yapar can Azerbaycan.

O değil de Ukrayna'da savaş yok mu ya?

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Biraz abartmışsınız ya.Bu sene o kadar iyi değil ama bundan çok daha iyileri var :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçen yıl forumda bende dahil herkes ilk 5 diyordu ama 17.olunca şok geçirmiştik. :A Bu yıl öyle bir şey olmaz umarım. :A @Ahmad

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Şampiyon belli oldu gibi yorumların uzağında iyi bir sahne performansıyla ilk 5`e adayız.Ses Eurovision`un üzerinde çok çok iyi,İnşallah aynı etkiyi canlı performansta da yaşatır.1-cilik beklemesem de iyi bir derece gelecektir:)

Son düzenleme: