Aynur Aydın ve Demet Akalın Birbirine Girdi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Aynur Aydın ve Demet Akalın Birbirine Girdi!

1253074_620x410.jpg

Türkiye'nin iki başarılı kadın sanatçıları olan Aynur Aydın ve Demet Akalın, Twitter'da birbirine girdi!

Seyhan Müzik'in sahibi Bülent Seyhan'ın sözleri iki ünlü ismin gerilmesine sebep oldu. Bülent Seyhan'ın "İnandığım işlerin arkasında sonuna kadar durdum. Yaptığı albümle zirve sırası Aynur Aydın’da" sözleri şarkıcı Demet Akalın'ı kızdırdı. Demet Akalın "Eee var da var. Yüzyılın şarkısını okusa bir cacık olamayacaklar var. 5 yıldır konserlere hazırlanan var mesela" sözlerini paylaşarak Aynur Aydın'a imada bulundu.

Aynur Aydın ise Demet Akalın'ın bu sözlerine sessiz kalmadı. "Ben seninle hiç meşgul değilken bu Twitter'dan laf sokmalar niye menopoz teyze? En birinci sensin. En iyisi sensin eh? Sorun ne?" sözleriyle Demet Akalın'ın laflarına karşılık verdi.

İki popçunun takipçilerinin önünde birbirlerine ağır laflarda bulunması ise eleştirilere sebep oldu.

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tabi ki haklı olan Aynur Aydın:X Şuan muzikal olarak piyasanın en zirve ismi açık ara Aynur aydın:hearteyes: Hem Aynurcuğum Handem'le de arkadaş:X Demet dmc'ye geçtiğinden beridir net kaliteli şarkı yapamıyor. Seyhandayken daha sağlamdı parçalari. Mucize çıktığında kapatmam hala :Xm

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tabi ki haklı olan Aynur Aydın:X Şuan muzikal olarak piyasanın en zirve ismi açık ara Aynur aydın:hearteyes: Hem Aynurcuğum Handem'le de arkadaş:X Demet dmc'ye geçtiğinden beridir net kaliteli şarkı yapamıyor. Seyhandayken daha sağlamdı parçalari. Mucize çıktığında kapatmam hala :Xm
Aynur Aydın iyidir de Demet'i de yedirmem. :D Ama kavgalardan sürekli Demet'in çıkması bilemiyorum yani neden. Ya onda sorun var, ya da kıskanılıyor. :A

Demet'in şarkıları güzel, beğeniyorum ben.

Hande Yener şu şarkılarını Netd'de yayınlasın, o da D'me geçsin. :bhr:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Demet Akalın çok kibirli biri şu hareketinden sonra iyice soğudum. Aynur Aydın seni sesiyle döver :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynur Aydın iyidir de Demet'i de yedirmem. :D Ama kavgalardan sürekli Demet'in çıkması bilemiyorum yani neden. Ya onda sorun var, ya da kıskanılıyor. :A

Demet'in şarkıları güzel, beğeniyorum ben.

Hande Yener şu şarkılarını Netd'de yayınlasın, o da D'me geçsin. :bhr:
Tamam Demet iyi de dmc'ye geçtiğinden beridir pek atarlı şarkı yapamıyor hani:X Hepsi yazı kurtarmalık:A
Aynen Handeyi ben de poll pro'dan çıkıp dmc ya da sony'e geçmesini çok istiyorum. Hande ilk dmc'de çıkmıştı neden demeti sinanı aldılar da Handeyi avrupa muzikten sonra almadılar anlamadım:F Demet mi engelledi acep:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamam Demet iyi de dmc'ye geçtiğinden beridir pek atarlı şarkı yapamıyor hani:X Hepsi yazı kurtarmalık:A
Aynen Handeyi ben de poll pro'dan çıkıp dmc ya da sony'e geçmesini çok istiyorum. Hande ilk dmc'de çıkmıştı neden demeti sinanı aldılar da Handeyi avrupa muzikten sonra almadılar anlamadım:F Demet mi engelledi acep:A
Demet'im yapmaz. :A

Aynur ve Hande'nin arkadaş olduğunu nereden biliyorsun? Eğer dediğin gibiyse Demet bilerek laf çarpıtmış, Aynur de ona inat laf yapmıştır. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Demet'im yapmaz. :A

Aynur ve Hande'nin arkadaş olduğunu nereden biliyorsun? Eğer dediğin gibiyse Demet bilerek laf çarpıtmış, Aynur de ona inat laf yapmıştır. :A
Ben de hepsi hit albümü ççıktığında öğrendim:A Kanke diyerek ben abartıyorum tabi ki iki ismi sevdiğim için ama Aynur tebrik tweeti atmişti. Klip konusunda da atmiştim tweeti:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynur Aydın dinlemem Demet'in şarkıları bazıları iyidir ama onun da karakterini pek sevmem. O yüzden bir şey diyemem. Ancak olayı başlatan Demet görünüyor.

İşte sırf bu sebeple zirvelerin sahibi her daim SILA oluyor. :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Demet akalın=semih=turabi başka soze gerek yok sanırım )))

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
O kadar lüzumsuz olmuşki tartışma bazan böyle bakınca insan tartışmanında lüzumlu olanını değerli buluyor oysaki burdaki tartışma lüzumsuz olmuş.ikiside saçmalamış:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hahaha az survivor izlemesen mi ne?:F sen bi de kaydediyorsun:A
Demet hemen semihi hem turabiyi destekledi bir ona gönderme ikinci olarak 3 de egosantrik narsialige kayan bir kişiliği var en büyük onlarla ya bir de ona gönderme. Neyse bir daha kinaye gönderme yapmayacağım )))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Demet hemen semihi hem turabiyi destekledi bir ona gönderme ikinci olarak 3 de egosantrik narsialige kayan bir kişiliği var en büyük onlarla ya bir de ona gönderme. Neyse bir daha kinaye gönderme yapmayacağım )))))
İyi yapmişsin::F

ben de "egosimetrik nargileli" gönderme yapmıcam artık sana:T: yaaa akşam akşam yaş geldi:F:F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu gibi boş hareketlerinden dolayı eskiden şarkılarını severek dinlediğim Demet Akalın'ı aşırı itici bulmaya başladım. :)

Aynur Aydın candır, albümü de muhteşem. Belki gerçekten hiçbir zaman Demet Akalın kadar meşhur olmayacak, albümü satmayacak ama kalite olarak çok üstünde zaten. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Demet Akalın'ın yıldızı atarlı giderli şarkılardan sonra düştü, popun kraliçesi Hande Yener'dir işte o kadar :F Aynur Aydın da şuan wonderkid klasmanında birkaç yıla kadar Demet'i de geçer :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
demet yaptığı iyi şarkılar olabilir ama insan olarak çok itici bir kadın ayoll daha dün hande yenerlede komik bir kavgası olmuştu buda ona benziyor :F :F

ayy mustafa sandal ile düet yapıcaklardı ama geçenlerde demet düetin yattığını kendi albümüne yeniden odaklandığını yazmış vlla derin bir ohh çektim mustimden uzak allaha yakın olsun ayolll :F :F :F