Ay'da İlk İnsan Filminin Fragmanı ve Detaylar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
ABD yapımı olan Ay'da İlk İnsan filmi 19 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.
Yönetmenliğini 6 Oscar ödüllü Aşıklar Şehri'nde birlikte çalışmış olan ve 2017 yılının Akademi Ödülleri'nde En İyi Yönetmen ödülüne layık görülen Damien Chazelle üstleniyor. Filmin kadrosunda Ryan Gosling, Kyle Chandler, Claire Foy, Jason Clarke gibi oyuncular yer alıyor.
Ay'a ilk ayak basan insan Neil Armstrong'un NASA temelli aya gidiş görevini konu alacak olan filmde, ünlü astronotun 1961-1969 yılları arasına odaklanıyor.

Fragman:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tüm overrop isimler toplanmış ; Ryan memelisi; Claire buz dağı ; kyle ornek Amerikan daddy si ve şazel abartilisi bunu ancak @Aserat @bazinga @Tolstoyevski ve totosuyla @destere izler .ss ay fantezisi yapmak isteyen @Çiğdem- le @serhatt da bakabilir kısacası berbat konu @Dosi .ss
Böyle bir konudamı açmışım :eek:
Vay be, bir ara baya baya etkiliymişim her kategoride :A @Sherlock @dreamy

İbrahim Tatlıses'in yorumuyla " O eski halimden eser yok şimdi" kulaklarımda çınlandı bir an :A @Yakamoz-Asi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

İbrahim Tatlıses'in yorumuyla " O eski halimden eser yok şimdi" kulaklarımda çınlandı bir an :A @Yakamoz-Asi

Bir dönem forumdaki bütün bölümlere sen konu açıyordun neredeyse, hatırlıyorum. :A Nerede o eski @Dosi? :A

Bu arada filmi baya merak ediyorum, haftaya izleyeceğim. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir dönem forumdaki bütün bölümlere sen konu açıyordun neredeyse, hatırlıyorum. :A Nerede o eski @Dosi? :A

Bu arada filmi baya merak ediyorum, haftaya izleyeceğim. :A
Spor bölümüne bile açmışlığım vardı gerçekten :A @DarkLegenD in çok ama çok zoruna gidiyordu orda konu açarken :A
eski Dosi'yi yok ettiler :A
Şimdide reelde yorulan bir Dosi var :F Neyseki yarın kendime tatil ilan ettimde aktifliğimi artırabilirim bir kaç günlüğüne :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Spor bölümüne bile açmışlığım vardı gerçekten :A @DarkLegenD in çok ama çok zoruna gidiyordu orda konu açarken :A
Şimdide reelde yorulan bir Dosi var :F Neyseki yarın kendime tatil ilan ettimde aktifliğimi artırabilirim bir kaç günlüğüne :A

@DarkLegenD’in yorumlarını ciddiye alma sen. O insanların ayaklarını kaydırmaya çalışıyor. :A

O zaman yeni konularını bekliyoruz. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@DarkLegenD’in yorumlarını ciddiye alma sen. O insanların ayaklarını kaydırmaya çalışıyor. :A

O zaman yeni konularını bekliyoruz. :A
@DarkLegenD i ciddiye alsam foruma ayak basmazdım :A
Yok konu açmayı bıraktım. Yorumlarda aktif olurum :A
(edit: Aşağıdaki yorumlara dikkat:A Dark bey bana laf atmış ama sonra editleyip senide eklemiş:A)

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Sherlock ve sen vasıfsızsınız. :A Sen yaşadığın ülkenin forumuna gitsene, buraya uyum sağlayamadığın çok açık. :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Vasıfsızsınız. :A Sen yaşadığın ülkenin forumuna gitsene, buraya uyum sağlayamadığın çok açık. :A :A
Çatla :A Öyle bir uyum sağladımki senin gibilerin çırpınışları bunu gösteriyor :Z Arada gelirim ben böyle, üzülüyormuşsun ben olmayınca diye duydum :A Eski aktifliğide zaman gösterir :A
Edit: Sherlock'u sonra eklemiş :A

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710

Geçenlerde de fragman konusunu açmıştın bir filmin Venom mu neydi onun yorum konusunu görünce de aklıma gelmiştin. :A