Ay Yapım'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün Haberlerine Açıklama!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Ay Yapım'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün Haberlerine Açıklama!

gazetemag-kivanc-tatlitug-tuba-buyukustun.jpg

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında çıkan haberlere Ay Yapım'dan açıklama geldi!

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı ve Ekim ayında yayına çıkması beklenen 'Siyah Beyaz' dizisinin Ay Yapım'ın farklı bir projesi olduğu ortaya çıktı. Yazım çalışmaları devam eden dizinin kanalı ve oyuncuları henüz belli değil.

Kıvanç Talıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yeni projesinin ismi ise ''Cesur ve Güzel'' olarak duyuruldu. Ekim ayında yayına başlayacak olan dizinin çekimlerinin de önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

İşte Ay Yapım'ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün haberlerine dair basın açıklaması:
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile Ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Siyah Beyaz' dizisi farklı bir proje olacakmış, Kıvanç ve Tuba'nın ismi bu diziyle anıldı o kadar. Her yerde de isimleri o şekilde geçti. Ay Yapım neden bu kadar uzun süredir açıklama yapmamış acaba? Gerçekten çok garip.

'Siyah Beyaz' dizisi ATV'de olur, Gökçe Bahadır'ın yeni işi de olabilir bence. Bakalım Ay Yapım kimlerle çalışacak? :)

'Cesur ve Güzel' ismi de güzelmiş, beğendim. :D

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Eee hani Tuba ayrılmıştı hani yeni partner aranıyordu :F (haberin orjinalinde böyle bir durum bile yoktu ya neyse haberi açan arkadaşa bakınca pek şaşırmamak lazım :X) Gelelim bu diziye bir filmden esinlenme olacakmış ve senaristi de Ece Yörenç olacakmış sanırım Tuba'nın her işini keyifle izlerim bu diziyi de merakla bekliyorum umarım güzel bir iş olur

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
'Siyah Beyaz' dizisi farklı bir proje olacakmış, Kıvanç ve Tuba'nın ismi bu diziyle anıldı o kadar. Her yerde de isimleri o şekilde geçti. Ay Yapım neden bu kadar uzun süredir açıklama yapmamış acaba? Gerçekten çok garip.

'Siyah Beyaz' dizisi ATV'de olur, Gökçe Bahadır'ın yeni işi de olabilir bence. Bakalım Ay Yapım kimlerle çalışacak? :)

'Cesur ve Güzel' ismi de güzelmiş, beğendim. :D
bu isim erler filmde düşünmüştü amerikayaya çarptı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Birgun önceden acıklama yapmiştım:A KARADAYI 2016 ne gerek var:A seyirciye aynı şeyi izletmek istiyorlarsa acsınlar youtube sayfasını efsaneyi ordan izletsinler:A

O değil de Siyah Beyaz'ı Kenan'a kakalamazlar inş! @Çiğdem- @sürgünüm
tubadaki bu kariyer aşkına hastayım resmen aşk-ı memnu 2017 gibi duruyor bu isimle ve senaristin ece yörenç olacağı iddiasıyla kadın bu sefer berenin partneri almamış sadece diziyi komple alacak gibi :F @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tubadaki bu kariyer aşkına hastayım resmen aşk-ı memnu 2017 gibi duruyor bu isimle ve senaristin ece yörenç olacağı iddiasıyla kadın bu sefer berenin partneri almamış sadece diziyi komple alacak gibi :F @Çiğdem-
Dün tweet resmi koymuştun orda da dedim:F kızın isteği resmen oydu:F bende kırmadım kızı sabah ilk iş toplantı yaptık, aldıgımız kararı acıkladık. Biz seyırcımızın görüşüne saygılıyız değerlendiririz:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Dün tweet resmi koymuştun orda da dedim:F kızın isteği resmen oydu:F bende kırmadım kızı sabah ilk iş toplantı yaptık, aldıgımız kararı acıkladık. Biz seyırcımızın görüşüne saygılıyız değerlendiririz:F
ay neyse yine batıcanız şu tabloda bir muratla başarılı oldu yani ihtimal %25 :F
fdgfdgdf.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Oha:F Kenan'la Beren'in bu yuzden partner olmasını istiyon dimi sinsi şey:F
evet @gizem ak twitterda görmüştür belki yamzıştım ''berenle kenanın partner olmasına en çok Tuba fanları sevinir zira berenin elden düşürdüklerini tubayla partner yapıyorlar'' diye:A ay bu arada beren muratla film yaptı tubayla dizi ikisinin karşılaştırılması biraz yamuk dut-ruyor o yüzden şansınız %25 de olmayabilir:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
evet @gizem ak twitterda görmüştür belki yamzıştım ''berenle kenanın partner olmasına en çok Tuba fanları sevinir zira berenin elden düşürdüklerini tubayla partner yapıyorlar'' diye:A ay bu arada beren muratla film yaptı tubayla dizi ikisinin karşılaştırılması biraz yamuk dut-ruyor o yüzden şansınız %25 de olmayabilir:A
Neyse ki Beren boydan kaybediyor:A el el tutuşsa uzaklasan kamera acısıyla Kenan Beren sahnesi düşünemiyom:F