Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Ay Yapım'dan İki Yeni Sinema Filmi!

Bu konu 'Film & Sinema Haberleri' forumundadır ve Aserat tarafından 13 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Aserat

Aserat Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Aserat yeni bir haber konusu açtı

Ay Yapım'dan İki Yeni Sinema Filmi!

Yapımcılığını üstlendiği 'Daha' filmini dün vizyona sokan Ay Yapım'dan iki yeni sinema filmi daha geliyor.

İlk filmin yönetmenliğini 'Kara Para Aşk' dizisi ve geçtiğimiz yıl vizyona giren 'Sonsuz Aşk' filminde imzası bulunan Ahmet Katıksız üstlenecek. Ünlü jokey Halis Karataş'ın öyküsünün konu alınacağı yapımın başrolünde son dönemin öne çıkan genç oyuncularından Ekin Koç'un yer alması bekleniyor.

Diğer yapım ise 'Ezel', 'Karadayı', 'İçerde' gibi fenomen işlerde görev alan Uluç Bayraktar'ın imzasını taşıyacak. Başrolünde son olarak 'Martıların Efendisi' ve 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmlerinde rol alan Nejat İşler'i işleyeceğimiz yapımın konusu ise henüz belli olmadı.
    Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 1
  2. mesmeso61

mesmeso61 Moderatör
    Moderatör

İlki cacık olur ancak ikinci filmdeki isimler şimdiden heyecanlandırdı.

3. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Bu iş beni şimdiden heyecanlandırdı. Uluç Bayraktar'ın film yapmasını istiyor ve bekliyordum zaten, çok iyi oldu. Başrol için düşünülen Nejat İşler'de çok iyi bir isim. Merakla bekliyorum bu filmi.

4. Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi Emekli
    Emekli

İkinci filmi merakla bekliyoruz. :)

Sayfayı Paylaş