Ay Yapım ve Kanal D 'Engin Akyürek'li Dizi İçin Anlaştı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Ay Yapım ve Kanal D 'Engin Akyürek'li Dizi İçin Anlaştı!

0a3d5c63-af49-4557-b4b7-99080c2b2f59.jpg

Ekranların efsane dizilerini ortak yapan Kanal D ve Ay Yapım'dan yepyeni bir dizi geliyor!

Geçtiğimiz aylarda Engin Akyürek ile Kanal D'nin anlaşma sağladığını açıklamıştık. Tims Yapım'ın Tomris Giritoğlu'nun yeni dizisinde rol alması beklenen Engin Akyürek'in geçtiğimiz günlerde Ay Yapım ile çalışmak istediği iddia ediliyordu. Ay Yapım ve Kanal D 'Engin Akyürek'in yeni dizisi için anlaşma sağladı.

Dizinin kadın başrol oyuncusu ve ismi henüz belli değil.

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Engin iyi oyuncu ama başrol için yakıştırmadığm birisi, hele Ay Yapımın en iyi star jönlerinden birisi havası veriliyor ya gıcık oluyorum. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kanal D'de olunca dizi tuttu, Kanal D'den ayrılıp ATV'ye geçiş yapınca dizi tutmadı. Engin napsın? :A

Şimdi kanalına döndü, reytingler gelsin. :Z
Fatmagül bilinen bir diziydi. Yani konu olarak ve Beren Saatte olması etkiliydi. Mesela ben Fatmagül de Erdoğan ve Vural karakterini daha iyi buldum bunun canlandırdığı karakterden.
Ölene Kadarda da ilk bölüm izledim ama çekim kalite falan ondan yani bu bence o kadar da iyi oyuncu değil.
Beren eğer partneri olursa tutar. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fatmagül bilinen bir diziydi. Yani konu olarak ve Beren Saatte olması etkiliydi. Mesela ben Fatmagül de Erdoğan ve Vural karakterini daha iyi buldum bunun canlandırdığı karakterden.
Ölene Kadarda da ilk bölüm izledim ama çekim kalite falan ondan yani bu bence o kadar da iyi oyuncu değil.
Beren eğer partneri olursa tutar. :A
İkinci kez partner olmazlar bence, yani 10 yıl sonra falan olabilir de şimdilik erken. :D İyi bir partner bulurlarsa dizi tutar. Engin Akyürek başarılı oyuncu, star ışığı da var kendisinde. Son dizileri şanssızlık oldu bence. :( Umarım bu diziyle yeniden yükselişe geçer.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Engin bence baya yetenekli bir isim. Fatmagül'de zaten farkına varmıştım ama Bir Küçük Eylül Meselesi ve özellikle Ölene Kadar'da birçok ismin aksine abartılı olmayan bir oyunculuk sergiledi. :D

Sedef'le partner olmasını istediğim kişilerden biri ayrıca :bhr: İnşallah güzel haberler alırız :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İkinci kez partner olmazlar bence, yani 10 yıl sonra falan olabilir de şimdilik erken. :D İyi bir partner bulurlarsa dizi tutar. Engin Akyürek başarılı oyuncu, star ışığı da var kendisinde. Son dizileri şanssızlık oldu bence. :( Umarım bu diziyle yeniden yükselişe geçer.
Tek tutan dizisi Fatmagül zaten. :A Diğer dizilerde tutmuşlarda figurandi :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Engin bence baya yetenekli bir isim. Fatmagül'de zaten farkına varmıştım ama Bir Küçük Eylül Meselesi ve özellikle Ölene Kadar'da birçok ismin aksine abartılı olmayan bir oyunculuk sergiledi. :D

Sedef'le partner olmasını istediğim kişilerden biri ayrıca :bhr: İnşallah güzel haberler alırız :A
Sedef ile partner olursa dizinin gidişatı kötü olur işte. :A Yoksa biz de kanalımızda güzellik görmek isteriz. :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Söz konusu Ay Yapım ise kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır. Zaten Engin Akyürek'in oyunculuğu gayet iyi, Fatmagül'ün Suçu Ne tarzı kaliteli bir iş ortaya çıkar umarım. Bu noktada partner seçimi ve senaryo çok önemli, bakalım nasıl bir dizi ortaya çıkacak.