Avusturya - Macaristan | Euro 2016 F Grubu İlk Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Avusturya - Macaristan | Euro 2016 F Grubu İlk Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

157772.jpg

EURO 2016'da Avusturya, F Grubu ilk maçında Macaristan ile Stade de Bordeaux'ta karşı karşıya gelecek.

Mücadele saat 19.00'da TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Muhtemel 11'ler:

Avusturya:
Kiraly, Lang, Guzmics, Fiola, Korhut, Nagy, Zoltan Gera, Kleinheisler, Dzsudzsak, Nemeth, Priskin

Macaristan: Almer, Hinteregger, Dragovic, Klein, Fuchs, Baumgartlinger, Alaba, Harnik, Junuzovic, Arnautovic, Janko.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi bazen kendine 1-2 puan fazla yazıyorsun farketmiyorum sanma :A :A
Senin takıldığını biliyorum ama niye böyle bir şey yapayım. Böyle şeylere tenezzül edecek biri değilim. Burada 1. veya 10. olmak çok önemli değil, amaç bir şeyi paylaşıp güzel bir vakit geçirebilmek. :)

Bu arada Gökhan Gönül ikna edilmiş takımda kalıyormuş Ahmet Ercanlar öyle yazıyor. @HeisenBerg

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Senin takıldığını biliyorum ama niye böyle bir şey yapayım. Böyle şeylere tenezzül edecek biri değilim. Burada 1. veya 10. olmak çok önemli değil, amaç bir şeyi paylaşıp güzel bir vakit geçirebilmek. :)

Bu arada Gökhan Gönül ikna edilmiş takımda kalıyormuş Ahmet Ercanlar öyle yazıyor. @HeisenBerg
Evet dünden beri takip ediyorum. Bilmiyorum bu yaşanılanlardan sonra sözleşme imzalamak Gökhan ile saçma geliyor bana.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet dünden beri takip ediyorum. Bilmiyorum bu yaşanılanlardan sonra sözleşme imzalamak Gökhan ile saçma geliyor bana.
Gökhan tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ beki bize gelmesini isterdim ama @ABAY_06'a da söylediğim gibi, bizim takımda Atiba 1 milyon, Sosa 1,5 milyona oynuyor. 3 milyon Gökhan'a verirsek takım maaş dengesi açısından büyük sıkıntı yaratacaktı böylesi daha hayırlı olabilir.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Gökhan tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ beki bize gelmesini isterdim ama @ABAY_06'a da söylediğim gibi, bizim takımda Atiba 1 milyon, Sosa 1,5 milyona oynuyor. 3 milyon Gökhan'a verirsek takım maaş dengesi açısından büyük sıkıntı yaratacaktı böylesi daha hayırlı olabilir.
3 vermeyiz bizde herhalde, vermemeliyiz.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3 vermeyiz bizde herhalde, vermemeliyiz.
Maç başıyla beraber bu parayı geçiyor. Gökhan'ın istediği 2.750 garanti ücret ve + maç başı.

Hatırlarsan Aziz Yıldırım 2.250 teklif ettik, hatta üstüne yöneticiler kendi ceplerinden ödeme yapacaklarını da ifade ettiler demişti.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Maç başıyla beraber bu parayı geçiyor. Gökhan'ın istediği 2.750 garanti ücret ve + maç başı.

Hatırlarsan Aziz Yıldırım 2.250 teklif ettik, hatta üstüne yöneticiler kendi ceplerinden ödeme yapacaklarını da ifade ettiler demişti.
Valla çok uzadı bu mesele. Gökhan için para önemliyse gidebilir, kulüp zor bir durumdan geçiyor zaten bir de onun uçuk maaş istekleriyle uğraşamayız.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla çok uzadı bu mesele. Gökhan için para önemliyse gidebilir, kulüp zor bir durumdan geçiyor zaten bir de onun uçuk maaş istekleriyle uğraşamayız.
Zamanını yanlış bulsamda ben farklı düşünüyorum. Yıllardır Krasic, Diego, Mehmet Topuz, Nani ve Van Persie'lere ödenen paraların haddi hesabı belli değil. Gökhan da biz bu takımın üvey evladımıyız biz bu paraları niye almıyoruz diye itiraz ediyor? Kendini 5 dakika oyuncunun yerine koysan hak vereceksin? :)

Dediğim gibi zamanını yanlış buldum tabii. Madem sesini yükseltecektin kulübün sıkıntıya girecek olduğu zamanı mı bekledin öyle ya.

Son olarak Mehmet Topuz, Diego ve Nani'nin aldığı paralara göre Gökhan da hak ediyor diyorum yoksa bir kulüp başkanı olsam hiçbir Türk oyucuya 2 milyon üstü para vermem.