Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Avril Lavigne Yıllar Önce Öldü İddiası Sosyal Medyayı Salladı!

Screen-Shot-2015-10-01-at-14-48-01.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Avril Lavigne hakkında ortaya atılan bir iddia çok konuşuldu!

Avril Lavigne'in 2003 yılında intihar ettiği, onun yerine ise ikizi kadar benzeyen Melissa Vendella'nın geçtiği iddiası sosyal medya da yankı uyandırdı. Üstelik bu iddialar yıllardır ortaya atılıyor.

Şarkıcının 2003 yılında bunalıma girip intihar etmesinden sonra plak şirketinin Melissa Vendella'ya eğitip Avril'in başarısını sürmek amaçlı hareket ettiği, aileleri ise susturduğu konuşuluyor.

Avril Lavigne ise en son 2013 yılında yayınladığı kendi adını taşıyan bir albüm yapmıştı. Şarkıcı şu sıralar sessizliğini korusa da sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sanmıyorum. :A

Bu olaya Safiye&Faik çifti aman @Doğu&@Toltoyevski ne diyor mümkün mü böyle bir şey ustalar. :A

@Doğu @Tolstoyevski

Ben böyle şehir efsaneleri hakkında kafa patlatmayı zamana hakaret ve vakit kaybı buluyorum. Gerek böyle "aslında X kişisi ölmedi, öldü gibi gösterildi" geyikleri, gerek illuminati bilmem ne, gerekse yok efendim amerikalar aya hiç çıkmadı, yok efendim dünya aslına düzdür vb.vb.vb Önüne gelen bir fantezi dökmüş ortaya, ben de diyorum ki ayın arkasında uçan spagetti canavarı var ve bizi uçan çaydanlık ile izliyor, kendisini bizim duyularımızdan gizlemeyi başaracak bir teknolojiye sahip. Hadi aksini kanıtlayın? :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu iddiayı çürütecek veya doğrulayacak olan tek kişi eski sevgilisidir :) Bir tek kolunda mı beni var bu ablamızın yani? :A
Eski sevgilisi de paragözse para için susmuş olabilir sonuçta konuda ailesi de susturulmuş diyor. :D Aynen keşke komple vucüt olarak inceleyebileceğimiz yani benlerini bir foto olsaydı kol bana da yetmedi. :A

Yarın bakarım. :D

Ben böyle şehir efsaneleri hakkında kafa patlatmayı zamana hakaret ve vakit kaybı buluyorum. Gerek böyle "aslında X kişisi ölmedi, öldü gibi gösterildi" geyikleri, gerek illuminati bilmem ne, gerekse yok efendim amerikalar aya hiç çıkmadı, yok efendim dünya aslına düzdür vb.vb.vb Önüne gelen bir fantezi dökmüş ortaya, ben de diyorum ki ayın arkasında uçan spagetti canavarı var ve bizi uçan çaydanlık ile izliyor, kendisini bizim duyularımızdan gizlemeyi başaracak bir teknolojiye sahip. Hadi aksini kanıtlayın? :A
"ayın arkasında uçan spagetti canavarı var ve bizi uçan çaydanlık ile izliyor"

En yakın psikiyatrise yönlendiriyorum seni. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eski sevgilisi de paragözse para için susmuş olabilir sonuçta konuda ailesi de susturulmuş diyor. :D Aynen keşke komple vucüt olarak inceleyebileceğimiz yani benlerini bir foto olsaydı kol bana da yetmedi. :A

Yarın bakarım. :D

"ayın arkasında uçan spagetti canavarı var ve bizi uçan çaydanlık ile izliyor"

En yakın psikiyatrise yönlendiriyorum seni. :A
İstediğin görsel büyük bir ihtimalle @destere'nin arşivinde vardır. Kendisi bu hususta Milli Kütüphane gibidir maşallah sıvacıdır diye demiyorum hakkını vermek lazım :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İstediğin görsel büyük bir ihtimalle @destere'nin arşivinde vardır. Kendisi bu hususta Milli Kütüphane gibidir maşallah sıvacıdır diye demiyorum hakkını vermek lazım :A
O zaman şehvetle @destere'yi bekliyorum birde varsa aynı görselin @pompy'nin tabiriyle Katy Peri olanından varsa atsın. :A Gözlerine şiirler yazdığım Katy'im :bhr: