AVM'de Çıplak Gezdi, Kimse Farketmedi!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Amerika'lı manken Maria Luciotti bir sosyal deney için üstünü boyatıp çıplak şekilde bir alışveriş merkezinde uzun süre dolaştı.

Mağazada alışveriş yapan mankenin çıplak olduğunu görenlerin çoğu anlayamadı. Olayı anlayan bazı kadınlar ise şaşkınlıkla güzel mankeni seyretti. İşte o çılgın sosyal deneyden fotoğraflar:

728xauto.jpg

728xauto.jpg

728xauto.jpg

728xauto.jpg

728xauto.png

728xauto.jpg

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
onu haberde ben de aradım da bulamadım :D Muhtemelen dışarıda birbirlerini tanımayan insanların artık yüzlerine bile bakmaması gibi bir şeydir. :D
Onu test etmek için ablanın üzerinde boya da olmaması gerekirdi. :D Bu arada başlık clickbait, çıplak sayılmaz bu. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kadın kıyafetsiz ama kıyafetli birçok kadından daha kıyafetli duruyor :F :F valla altındakini kot pantolon sanmıştım ama meğersem o da boyamaymış :F :F @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadın kıyafetsiz ama kıyafetli birçok kadından daha kıyafetli duruyor :F :F valla altındakini kot pantolon sanmıştım ama meğersem o da boyamaymış :F :F @Çiğdem-
Ne güzel yabancı ülke de ,Kadınlar fark edip seyretmiş :A Bizim türk erkekleri gibi değil yabancı erkekler . Bunu test etmişler bence :bhr: Ama Kadının hemcinsleri yiyecek gibi bakıyorlar yabancılar da hemcinslere dikkat etmek gerekliymiş demek :A :A :A @Harunnn60 @sokak sanati @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T. @mrt-06

(Olayı anlayan bazı kadınlar ise şaşkınlıkla güzel mankeni seyretti.)
728xauto.png

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Ne güzel yabancı ülke de ,Kadınlar fark edip seyretmiş :A Bizim türk erkekleri gibi değil yabancı erkekler . Bunu test etmişler bence :bhr: Ama Kadının hemcinsleri yiyecek gibi bakıyorlar yabancılar da hemcinslere dikkat etmek gerekliymiş demek :A :A :A @Harunnn60 @sokak sanati @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T. @mrt-06

(Olayı anlayan bazı kadınlar ise şaşkınlıkla güzel mankeni seyretti.)
728xauto.png
Bir şey diyecektim de neyse :F Bakışlar her şeyi anlatıyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kadının iç çamaşiri varmiş ki:( okurken heycanlandım ama videosunu izleyince tüm hevesim kaçti. Yürüyüşü neden böyle tuhaf:X Yürüyüşünü sizde izleyin diye videoyu paylaşayım :A