'Avlu' Dizisinde Olay, O İsim Kadrodan Çıkarıldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Avlu' Dizisinde Olay, O İsim Kadrodan Çıkarıldı!

auisdasdasdaaaaa.jpg

Star TV'nin büyük merakla beklenen dizisi ''Avlu''da şok bir olay yaşandı, o isim kadrodan çıkarıldı!

Star Tv'de önümüzdeki günlerde yayınlanacak 'Avlu' dizisinin kadrosundan çıkarıldığını iddia eden oyuncu Nil Makaracı ''Avlu dizisi kadrosundan 21 Mart tarihinde, yönetmen yardımcısı Merve Çolak tarafından çıkartıldım! Daha öncesinde kendi ajansımın bile bana, 'LGBT bireylerin de yer alacağı bir dizi başlıyor' diyerek anlattığı Avlu'dan, LGBT yüzünden ve lezbiyen olmam gerekçesiyle, homofobik tavırlarla resmen kovuldum!'' açıklamasını yaptı.

Büyük ses getiren olay sonrasında dizinin yapımcısı Limon Film'den de açıklama geldi. Yapım şirketi, "Avlu dizisi kadrosundaki Nil Makaracı'nın kendi hesaplarından yaptığı açıklama gerçek dışıdır. Bölüm oyuncusu, ne cinsel tercihi sebebiyle dizinin kadrosuna dahil edilmiş, ne de bu sebeplerden ötürü diziden çıkarılmıştır. Makaracı, set disiplinine uygun davranmadığı için işine son verilmiştir.'' açıklamasını yaparak Nil Makaracı'yı yalanladı.
Orijinal formatta oku

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sadece lezbiyen olduğu için atıldığını düşünmüyorum. İllaki birşeyler yapmışdır.
Ayta Sözeri ve s. gibi LGBT bireyler bu sektörde, neden durduk yere atılsın ki.

Bi ara İlbige Uzun vardi ya İşte Benim Stilimde onun olayına benzedi. Hatırlıyormusun? @sokak sanati

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Eşcinsel kadınlar genellikle bu durumu karakterlerinin önüne koyuyor ve uysal olmayan hareketlerde bulunuyorlar. Öyle bir durum yaşanmış olabilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Bence kız haksız taraf, atıcaktı madem neden alsın