Star Avlu - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ben de bugün tekrarından izledim kesinlikle farklı ve ilgi çekici bir dizi olmuş. Çok hayran kaldığımı söyleyemeyeceğim çünkü izlemesi biraz ağır bir dizi. Ama çok iyi bir yönetmen ve kadroya sahip olduğu için 2 saatten fazla süre sıkmamayı başardı.

Demet Evgar her zamanki gibidir muhteşemdi. Ceren Moray ve Nursel Köse de karakterlerine çok yakışmış. Demet’in kızını canlandıran kız da bayağı iyiydi ama 34 yaşındaki bir kadının 16-17 yaşında kızı olması biraz garip kaçmış. Sadece Şebnem Dönmez izlerken biraz yordu. Hasret ve Dudu da bayağı güldürdü. İlk bölüm için Azra’cıyım ama sonradan fikrim değişirse bilemem. :A

Deniz tam hapisten çıkacakken müebbet yeme ihtimaliyle karşı karşıya kaldı yani bu da Demet Evgar’ı daha çok ağlatacaklar demek. :( Ama Deniz'in değişimini izlemek güzel olacak. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim, genel olarak beğendim. Sadece bazı sahneler ağır işleniyor gibi ama fazla gözüme batmadı. Oyuncu kadrosu güzel, yan karakterler de iyi, umarım Nihal ölmez. :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,828
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim, genel olarak beğendim. Sadece bazı sahneler ağır işleniyor gibi ama fazla gözüme batmadı. Oyuncu kadrosu güzel, yan karakterler de iyi, umarım Nihal ölmez. :(
ÖLÜCEK büyük ihtimallde çünkü adı konuk oyucu diye gösterildi