Star Avlu - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzeldi ozllikle son sahne can vurucu oldu. Şebnem dönmez çok abartılıydı ayrılması iyi olmuş.:A

Fragmanlarda yaşlı ninelerden Rüçhan teyzenin sesi vardı karıyı ilk bölüm göremedim. Gelir her halde. Diziye yakışır bir isim olur oda.

Ceren Moray OHB'de ki karakterin hapishane versiyonu olmuş. Çok tehlikeli biri ile aşk yaşasa dizi uçar.:A
#AzraYakıyorsun abla:love1:
Kudret ablamıda sevdim. Denizde çok fren karakter. Bazen abartılı oynamış ama iyiydi.:X

Ben tuttum diziyi. Özellikle son sahne ile beni kaptı.:Z Bİ Kenan Ece bozuyor.s.s

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzeldi ozllikle son sahne can vurucu oldu. Şebnem dönmez çok abartılıydı ayrılması iyi olmuş.:A

Fragmanlarda yaşlı ninelerden Rüçhan teyzenin sesi vardı karıyı ilk bölüm göremedim. Gelir her halde. Diziye yakışır bir isim olur oda.

Ceren Moray OHB'de ki karakterin hapishane versiyonu olmuş. Çok tehlikeli biri ile aşk yaşasa dizi uçar.:A
#AzraYakıyorsun abla:love1:
Kudret ablamıda sevdim. Denizde çok fren karakter. Bazen abartılı oynamış ama iyiydi.:X

Ben tuttum diziyi. Özellikle son sahne ile beni kaptı.:Z Bİ Kenan Ece bozuyor.s.s

Rüçhan Deniz'in kocasının ablasıydı hapishanede değil bu sefer. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadın'ın 2, UTC'nin 3, Fazilet'in 5 bölümünü izlememiştim. :A:A Diriliş ve Mehmed'i izleyince gözünde umutlu vaka mı oluyorum yani :A:A

Bence hafta sonu izle :X Harika bir diziydi :Z
Oh oh iyi iyi 2-3 bölüm daha izleme öyle bırakırsın inş @kerem :Z:Z:Z

Aaa o sahne yetti bana @Forumdash :F @sokak sanati avatarı gibi tas kafalı kadınlar dövüşüp duruyor rtüğü göreve çağrıyorum :A Ayrıca Çukurun traşını çalmışlar :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Hhaha Aaa bir gün başımız belaya girecek zaten ama bakalım hayırlısı cnm :F

Twettarda yokum iyi ki ecünnülerle kavgaya tutuşurduk haberlere çıkardık :A :A :A
Şu önyargını bırakıp Avlu ve Tehlikeli Karım'a şans versen bi :A:A Hem bu iki dizi Kadın, UTC, Fazilet gibi ecünnü tarzı diziler değil zaten. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oh oh iyi iyi 2-3 bölüm daha izleme öyle bırakırsın inş @kerem :Z:Z:Z

Aaa o sahne yetti bana @Forumdash :F @sokak sanati avatarı gibi tas kafalı kadınlar dövüşüp duruyor rtüğü göreve çağrıyorum :A Ayrıca Çukurun traşını çalmışlar :F
UTC'nin erkek versiyonu yapılıyor(yarın) evet bu da Çukur'un kadın versiyonu:A Vartolu'yu O hayat benimdeki kız oynuyor :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu önyargını bırakıp Avlu ve Tehlikeli Karım'a şans versen bi :A:A Hem bu iki dizi Kadın, UTC, Fazilet gibi ecünnü tarzı diziler değil zaten. :A

UTC'nin erkek versiyonu yapılıyor(yarın) evet bu da Çukur'un kadın versiyonu:A Vartolu'yu O hayat benimdeki kız oynuyor :F:F
Aaa Vartoluyu o katır suratlı efsun mu oynuyor :eek::eek::eek: Nerede o suratsız nerede bizim sempatik adamımız :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060