Avatar Atakan: "Artık Oyunculuk Yapmayacağım!"

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sherlock yeni bir haber konusu açtı

Avatar Atakan: "Artık Oyunculuk Yapmayacağım!"

C9oyyIVWsAArM5V-1024x576.jpg

Survivor yarışmasıyla adını duyuran, 'Avatar Atakan' lakabıyla tanınan Atakan Arslan, 'Söz' dizisinde 'Üsteğmen Zafer Yaman' karakterine hayat vermişti. Daha sonra Avatar Atakan, dizinin ilk sezonunun sona ermesinin ardından diziden ayrıldığını açıklamıştı.

3 Kasım’da düzenlenecek Fight Night turnuvasına hazırlanan boksör, oyunculuk deneyimiyle ilgili de şöyle konuştu:

Bebek'te koşu yaparken görüntülenen Avatar Atakan: “Oyunculuk çok güzel, sevdim ancak ben spor adamıyım, artık yapmayacağım.” dedi.
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bir gram bile becerememişti zaten. Diziye attığı kazık yüzünden de soğudum bundan.
Diziden ayrılırken başkasının adamı olma kendin ol gibi ergence bir şey paylaştı. Yediği kaba pisleme çabası. Neyse isabet olmuş. Beceriksizdi.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Herkes kendi mesleğini yapsın oyuncu oyunculuk şarkıcı şarkıcılık istisnai durumlarda oluyor tabi ancak oyunculuk yetenek işi aslinda:)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Survivor ile başladığı kariyerine erken nokta koymuş, darısı Turabi'nin başına :A

survivor-turabi-striptiz-dans.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Herkes bildiği işi yapmalı. Doğru karar vermiş. Piyasadaki manken bozması çakma oyunculara ders olsun.