Atv'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Atv'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Yayınlandı!

7x_gxi_G.jpg

Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenilen kanallarından olan atv'nin yeni yayın dönemi tanıtım filmi yayınlandı.

Kanalın yeni yayın dönemi tanıtım filminde, geçtiğimiz sezon ilgiyle izlenilen Aşk ve Mavi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kırgın Çiçekler dizi oyuncuları, yaz sezonunun sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar'ın oyuncuları ve yeni sezonda ekrana gelecek olan Seven Ne Yapmaz ile Cennetin Gözyaşları dizilerinin oyuncuları ile kanalın sevilen sunucuları Esra Erol, Müge Anlı, Murat Yıldırım ve Nihat Hatipoğlu yer aldı.

Bu sezon da oldukça iddialı olan atv, yeni sezonuna 4 Eylül'de başlayacak.

Orijinal formatta oku

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Her 10 saniyede bir Esra Erol çıkıyor. Tez zamanda reyting listesine boğulur inşallah :F :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ATV'nin son birkaç yıldaki tanıtımlarına göre iyi görünüyor ama hep aynı şişinmeler. Özellikle şarkı hiç olmamış. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mügo'sh'um ve Esro'sh'um haricinde tırt,pırt,zırt,zart,zort olmuş. Geçen sezonda en azında montajında emek vardı :F o ritmi yakalamak zordur :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Müziği beğendim ben, zaten onu vurgulamak için yapmışlardır. Kanal geçen sezonun en çok izleneni olmuş, böyle bir tanıtım normal. Bu sezon izleyeceğim hiçbir dizisi yok, belki Seven Ne Yapmaz'a şans verebilirim. Onun dışında bana hitap eden hiçbir dizisi yok. Yine ilk üç içerisinde yer alacaktır.

Bu arada sadece Müge Anlı'yı gösterseler o da yetermiş. :X