ATV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu! | 2017-2018

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

ATV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu! | 2017-2018

resized_caa30-2204b25fatvcanli.jpg

Ekranların ilgiyle izlenilen kanallarından birisi olan ATV'nin 2017-2018 ekranı belli oldu! ATV Genel Müdürü Metin Ergen ile konuşan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, kanalın yeni sezon ekranını açıkladı. İşte yeni sezonda izleyeceğimiz ATV ekranı...

Kanal pazartesi günleri Kırgın Çiçekler dizisini, salı günleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini, cuma günü ise Aşk ve Mavi dizisini yayınlamaya devam edecek. Bu yaz başlattığı Kanatsız Kuşlar dizisi de perşembe günü yayınlanmaya devam edecek.​

Yusuf Çim ve Seren Şirince'nin başrolünde yer aldığı 'Seven Ne Yapmaz' dizisi pazar akşamı izleyiciyle buluşacak. Almila Ada ve Berk Atan'lı 'Cennetin Gözyaşları' dizisi çarşamba günleri izleyiciyle buluşacak.​

Sezon içerisinde 3 yeni dizi daha gelecek. 'Kim Milyoner Olmaz İster' programının sunucusu Murat Yıldırım, ATV'ye yeni dizi çekecek. Kanalın Osman Sınav ve Fatih Aksoy'la da dizi görüşmeleri yaptığı öğrenildi.​

Gündüz Kuşağı Yine İddialı!

Sabah 'Kahvaltı Haberleri' ile günü açacak kanal ardından 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programını yayınlayacak. Gündüz yayınlanacak haberlerin ardından 'Karavan' programı ve son olarak 'Esra Erol'la' ile günü tamamlayacak.​
Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kırgın Çiçekler kemalden sonra reyting anlamında tökezlemişlerdi 3.sezon kesinlikle olmmalıydı ocak ayına erken final olucaktır büyük ihtimalle birşeyide tadında bitirin ayol:( :( :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler bu sezonda bomba gibi gidecektir. 5-6 reyting bandında ilerler ve bu sezon final yapar. 100 bölümü de aşacak canım dizim. Çekemeyen anten taksın. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Osman Sınav iddialı gelebilir, çarşamba akşamları onsuz öksüz kaldı. :A Medyapım ile ATV garip bir iş olabilir. :D (Ay Yapım'la dizileri yok bu sezon, dikkat çekici. :D )

hhahha aa banane ayoll murat için @xemrexxx sinem içinde @Forumdash baksın :F

Sinem uğursuzluğu devam ediyor ne yazık ki. Atv ile aramız biraz bozuk. KENAN'A geçen sezon dizi yapamadık hikaye bulamadık. Bşag ve analar tuz biber oldu. O yuzden kısa bir ara verdik. Zaten kanal d ile görrüşmelerimiz var :A

Osman sınav ve atv? Bi aykırılık yapar dizi yayından kalkar :F medyapım? da ilginç. Sitcomla mı gelecek?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sinem uğursuzluğu devam ediyor ne yazık ki. Atv ile aramız biraz bozuk. KENAN'A geçen sezon dizi yapamadık hikaye bulamadık. Bşag ve analar tuz biber oldu. O yuzden kısa bir ara verdik. Zaten kanal d ile görrüşmelerimiz var :A

Osman sınav ve atv? Bi aykırılık yapar dizi yayından kalkar :F medyapım? da ilginç. Sitcomla mı gelecek?
Ben de şaşırdım Medyapım'a, ne alakaysa. :F Osman Sınav şaşırtmadı, normal bence. Asker dizisi yapar, bak yazdım buraya. Tüm kanalların var, ATV'nin yok. Osman Sınav yapar bunu. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Çarşamba akşamının kralı Osman Sınav'dır. Vadinin efsane ilk sezonu Çarşamba akşamları 20 reytingden aşağı düşmüyordu :F Salı da Raci usta var artık miras yiyen kardeşlere gerek yok gibi :D

Kırgın Çiçekler bu sezonda bomba gibi gidecektir. 5-6 reyting bandında ilerler ve bu sezon final yapar. 100 bölümü de aşacak canım dizim. Çekemeyen anten taksın. :A
Rahat ol final yapıyor haberini ilk ben açacağım :A :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çarşamba akşamının kralı Osman Sınav'dır. Vadinin efsane ilk sezonu Çarşamba akşamları 20 reytingden aşağı düşmüyordu :F Salı da Raci usta var artık miras yiyen kardeşlere gerek yok gibi :D

Rahat ol final yapıyor haberini ilk ben açacağım :A :A
Her dizi illa ki final yapar bu çok normal önemli olan Kırgın Çiçekler'in 100 bölümü aşıp senin gibi antileri çatlatması :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de şaşırdım Medyapım'a, ne alakaysa. :F Osman Sınav şaşırtmadı, normal bence. Asker dizisi yapar, bak yazdım buraya. Tüm kanalların var, ATV'nin yok. Osman Sınav yapar bunu. :D
Medyapım çalişmişti tv ile eskiden sanıım belalı baldız onlarındı.Öyle bi dizi yapacaklarsa güzel:X bütün kanllrın tarihi dizisi varken atvnin yoktu:Aeksik kalsın bişeyden:A ekmek teknesi deli yurek gibi dizi yapsın:A