ATV - Yeni Sezon (2018 - 2019) Tanıtım Filmi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
DkzjTqJX4AAC3nX.jpg:large

ATV'nin yeni sezon için hazırladığı tanıtım filmi yayınlandı!

Geçen sezondan kalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz ve Aşk ve Mavi dizileri, bu sezon ekranlarda olması planlanan Can Kırıkları, Bir Zamanlar Çukurova ve Yıllar Sonra dizileri ile ATV bu sezon da çok iddialı...

''Herkes atv'de, sen de olsan bari...''

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tanıtım vasat, içerisindeki tek beğendiğim şey Vahide Perçin'in samimi ve içten gülümseyişi oldu. Atv'nin klasik tanıtımlarından birisi, hiçbir yenilik yok her zamanki gibi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Klasik ATV tanıtımı. Ama Funda Eryiğit, Özlem Yılmaz Hilal Altınbilek çok iyi görünüyor. :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gel gel diye el yapan oyunculara acıdım.. Çağırdıkları ekrana bak..

Klasik ATV tanıtımı. Ama Funda Eryiğit, Özlem Yılmaz Hilal Altınbilek çok iyi görünüyor. :bhr:

Ben Birce Akalay'a şaşırdım. Her fırsatta ben Atatürkçüyüm ben Cumhuriyet kadınıyım diyor, yer aldığı kanala bak. :D
Harika bir tanıtım olmuş, Aleyna'mın şarkısı ATV'ye bile kalite katmış :bhr: :A @Çiğdem- @dreamy @Bully @xemrexxx

luisalonso

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
30
Ben Birce Akalay'a şaşırdım. Her fırsatta ben Atatürkçüyüm ben Cumhuriyet kadınıyım diyor, yer aldığı kanala bak. :D
Cumhuriyet kadını diye neden atv'de yer almasın sevgili mrt06? Akp-erdoğan kanalı diye diyorsan hangi kanal değil ki?
Kanal d mesela. Hani "şu üzdüm mü seni patron" diye telefonda erdoğan'a ağlayan adamın kanalı mı akp'li değil?

Show tv? Eli kulağında, ciner yakında akp'li müteahhite satar.
O açıdan bakarsak hepsi akp'nin kanalı, fox istisna. Nerde çalışsın peki bu oyuncular?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Cumhuriyet kadını diye neden atv'de yer almasın sevgili mrt06? Akp-erdoğan kanalı diye diyorsan hangi kanal değil ki?
Kanal d mesela. Hani "şu üzdüm mü seni patron" diye telefonda erdoğan'a ağlayan adamın kanalı mı akp'li değil?

Show tv? Eli kulağında, ciner yakında akp'li müteahhite satar.
O açıdan bakarsak hepsi akp'nin kanalı, fox istisna. Nerde çalışsın peki bu oyuncular?
Diğerleri de evet hükümet kontrolünde ama daha ilkeli bir yayın anlayışı var en azından... A Haber'de o fesli soytarıyı çıkartıp kaç kez Cumhuriyet değerlerine saldırdı? Kaç kez İnönü üzerinden belgeseller yapıp Atatürk dönemini kötülediler? Bunlar bu grupta oldu... Ama HaberTürk, NTV ve CNN'de en basitinden o fesli soytarı ve türevlerini göremezsin ilkeden kastettiğim bu...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Sonda Oktay Kaynarca'nın kapıdan girmesi hoş olmuş ama kadroda kadın yok ve garipsedim :(

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
İdare eder bir tanıtım olmuş. Bir tek "Bir Zamanlar Çukurova'da"yı izlerim herhalde.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Baya yeni dizi başlatacak kanal. Çukurova ilgimi çekti benimde. Diğerleri tutar belki ama ben izlemem:D

Dizi ile Atatürk veya Erdoğan bağdaştırması yapmak ilginç. Böyle ayrımcılık yapılmamalı. Ayrımcılığa karşı gelenlerin ilk önce bu ayrımcılığı yapmasıda garip. Dizi altı üstü.:X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Baya yeni dizi başlatacak kanal. Çukurova ilgimi çekti benimde. Diğerleri tutar belki ama ben izlemem:D

Dizi ile Atatürk veya Erdoğan bağdaştırması yapmak ilginç. Böyle ayrımcılık yapılmamalı. Ayrımcılığa karşı gelenlerin ilk önce bu ayrımcılığı yapmasıda garip. Dizi altı üstü.:X
Ne alaka şu anlamadığın konulara dalma komik oluyor. :A