'ATV 2' Geliyor!

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Maç haftası olduğundan Avrupa yakası yayınlanmamış sanırım kupa maçları haftasında yayın akışı farklı oluyor

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bugun ask oyununun dunku bolumunu yayınladılar zaten ortasindan koydular bir de ayni bolim
Dizinin sonuna kadar koymadiklarinda deliriyorum yarisindan da kesiyorlar

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Arkadaslar facebook da bir sayfa vardi eski dizileri konu alan orada bir cok atv dizisini eski olanlarin listesi var bu diziler için atv 2 ye yazin demisler ben super baba icin istekte bulundum bunun haricindr cok dizinin ismi geçiyor

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Tv 2,de ataga gecti sabah saatlerinse.askim.askimin tekrarini veriyormus sonra Kınalı Kar Dizisini koyuyor simdi de Kadir İnanırın Dizisi Bütün Cocuklarim dizisi Cumartesi Pazar Saat 7,de yayinlanacakmis
Max Smart tv de Sevda kondu dizisini yayinliyormus Perihan Savaş ve Erdal Özyağcılarin basrollerini paylaştığı dizi

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
a2 izleyenler eski dizilerin yayınlanmasını dört gözle bekleyenlere işte o an geldi sabah saatlerinde önce gurbetçiler
Şimdi de saat 08.20 de Baba evi her gün sizlerle yarından itibaren
Bu diziyi bekliyordum iyi oldu keşke biraz daha geç bı saat olaydı malum 15 tatil girecek

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,415
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tv 2,de ataga gecti sabah saatlerinse.askim.askimin tekrarini veriyormus sonra Kınalı Kar Dizisini koyuyor simdi de Kadir İnanırın Dizisi Bütün Cocuklarim dizisi Cumartesi Pazar Saat 7,de yayinlanacakmis
Max Smart tv de Sevda kondu dizisini yayinliyormus Perihan Savaş ve Erdal Özyağcılarin basrollerini paylaştığı dizi
keşke sihirli annemide koysa teve 2

Gülbe Şeker

Banlı
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Daha yayınlanmasını bekledigim cok diizi vardi ne oldu anlamadım kanal dizilere ara mi verdi yahinlanmaktan mi vazgeçti bu değişim yaza mi özel anlamıyorum

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
539
Puanı
215
SeLeNa yi da sürekli kesiyor biçiyor zaten orijinal bölümleri ATV sitesinden De kaldırmış :((