Atletico Madrid - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi Grup Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Atletico Madrid - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi Grup Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

uefa-150x150.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5.maçında Galatasaray, Atletico Madrid'e konuk olacak. Saat 21:45'te oynanacak maçta Aslan, rakibini yenememesi halinde Şampiyonlar Ligi'ne veda edecek, yenerse umutlarını sürdürecek..

İLK 11'LER

ATLETİCO MADRİD: Oblak, Juanfran, Godin, Gimenez, Filipe Luiz, Carrasco, Gabi, Tiago, Koke, Griezmann, Torres

GALATASARAY: Muslera, Denayer, Semih, Chedjou, Hakan Balta, Bilal, Jem Paul, Sabri, Yasin, Sneijder, Podolski
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Jem Paul mu :( Denayer, Semih, Chedjou, Hakan, Sabri hepsi beraber 11'de ilginç. Hoca orta sahayı güçlü tutmayı hedeflemiş sanırım.

İnşallah iyi bir sonuç alırız. Pek umudum yok ama göreceğiz bakalım neler olacak başarılar takıma. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok basit bir gol yedik. Bomboş durumda vurdu kafayı golü yaptı adam. O pozisyonun öncesinde Sneijder de yüzde yüzlük gol kaçırmıştı. Böyle maçlarda o pozisyonları kaçırmayacaksın.

Atletico da öyle ahım şahım bir futbol oynamıyor ama bizim takım cidden çok kötü :( Orta sahası Bilal ve Jem Karacan'a emanet olan bir takımdan ne beklenir ki zaten.

İkinci yarıda neler olacak bakalım umutsuzca izlemeye devam edelim.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Rezil oynuyoruz. Acayip kötü bir maç. Denayer de sakatlandı. Bu seneki 6. adale sakatlığı. Hamza takıma hiç kondisyon yüklememiş. Adam enkaz bıraktı resmen. Bu seneden umudumuzu keselim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Maçı izleyemedim ama gs çok kötü oynamış diyorlar..bu maçta yenilmesi sürpriz olmadı

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sezonun en rezil futbolunu ortaya koyduk. Ben bu sezon bu kadar kötü bir Galatasaray seyretmemiştim. Atletico 2.yarıda kontrolü iyice eline aldı hiçbir şey yapamadık. Muslera yine formundaydı yoksa 4-5 de olurdu maç bu futbola 2-0 iyi sonuç yine.

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
değil mustafa denizli mourinho bu takımı kurtaramaz mustafa denizli takımın başında olsaydı 5-0 yenilirdi gs, güzelim mancini yi harcadılar be.