''Ateşböceği'' Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Ateşböceği'' Final Yapıyor!

Ateşböceği-dizisi-startv-620x320.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Ateşböceği' ekranlara veda ediyor!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı dizinin başrollerinde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak ve Tayra Bahar yer aldığı dizi 17. bölümüyle ekranlara veda edecek.

'Ateşböceği' final bölümüyle 29 Ekim Pazar 20.00'de Star TV'de!
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Hayat Sırları ben garanti salı olur diyordum. :( Çarşamba yayınlanır, Most dizisinin hafta sonu olma olasılığı yok. :D
Çarşamba benim için daha iyi olur ama Babamın Günahları da var. Perşembe dışında her güne razıyım yeter ki VS ile çakışmasın. :A

Hayat Sırları ben garanti salı olur diyordum. :( Çarşamba yayınlanır, Most dizisinin hafta sonu olma olasılığı yok. :D
Bu arada Hatırla Gönül de pazar yayınlanmıştı o da Most dizisi. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çarşamba benim için daha iyi olur ama Babamın Günahları da var. Perşembe dışında her güne razıyım yeter ki VS ile çakışmasın. :A

Bu arada Hatırla Gönül de pazar yayınlanmıştı. :D
Benim dizilerimden biri gidiyor, geriye bakalım hangisine şans vereceğim. :A Doğru Babamın Günahları da var, o kadar dizi başlıyor ki kafamız karıştı. Diziler de tutuyor, kanal da harcıyor. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Benim dizilerimden biri gidiyor, geriye bakalım hangisine şans vereceğim. :A Doğru Babamın Günahları da var, o kadar dizi başlıyor ki kafamız karıştı. Diziler de tutuyor, kanal da harcıyor. :(
Siyah İnci yükseldi Star kolay harcamaz onu. Resmen Hande Erçel'li dizinin tutmasını istiyorum kendi çıkarlarım için. :A

HS ve UTC'yi mutlaka dene kaliteli olacakları belli şimdiden. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Siyah İnci yükseldi Star kolay harcamaz onu. Resmen Hande Erçel'li dizinin tutmasını istiyorum kendi çıkarlarım için. :A

HS ve UTC'yi mutlaka dene kaliteli olacakları belli şimdiden. :Z
Hayat Sırları'nı izleyeceğim zaten Hazar'ım var. :bhr: UTC bilmiyorum, daha netleştiremedim. İzle bakalım, yorumuna göre bakabilirim. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Hiç olmazsa bı 20 bölüm olsaydı inşallah güzel bir final bölümü cekilir

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Bende instagramda görmüştüm bu haberi üzüldüm gün değişince dizi düştü bence ya iyi gidiyordu yoksa