Star Ateşböceği - Dizi Yorumları

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Sen kimdin de değiştin akşam bölüm sonuna bakamadım da peki kim yapmış kazayı @Yiğitt sen baktınmı bölüme sonunda neler oldu
Barış kazayı o çocuğun adını unuttum ya hani akrabası var ya teyzesinin oğlu onun yaptığını öğrendi
Teyzesinin oğlu da zaten herşeyi hatirladi
Kazayı kendi yapmış
Yeni bölümde de barış ateş böceğinden uzak duruyor eve almıyor falan işte
Ben bu arada zalim,_firari

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Barış kazayı o çocuğun adını unuttum ya hani akrabası var ya teyzesinin oğlu onun yaptığını öğrendi
Teyzesinin oğlu da zaten herşeyi hatirladi
Kazayı kendi yapmış
Yeni bölümde de barış ateş böceğinden uzak duruyor eve almıyor falan işte
Ben bu arada zalim,_firari

Arabayı süren Enginmiyiş teyzesinin oğlu hadi ya tüh izlicem işte merak ettim sorayım dedimde e zalim firari senmisin tmm;)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Harika bölümdü, izlerken çok eğlendim. Barış ve Aslı'nın kampta yaşadıkları, orada çalan 'İçinde Aşk Var' şarkısı çok iyiydi. Kazayı yapanın Hakan olduğu netleşti, Barış da bu gerçeği öğrendi. Mavi Melek'ten de kurtardık herhalde. :F
Arabayı süren Enginmiyiş teyzesinin oğlu hadi ya tüh izlicem işte merak ettim sorayım dedimde e zalim firari senmisin tmm;)
Engin değil, adı Hakan. :D

8. BÖLÜM FRAGMANI:
Ortalık karışıyor yine. :( Bölüme Kolpa'nın 'Yatağın Soğuk Tarafı' şarkısı damga vuracak galiba. :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Oldukça muazzam bir bölüm oldu,yalnız kazayı yapan kişi Hakan çıktı bu iyi olmadı Barış ile Teo açısından,öbür bölümde çok iyi olacaktır:)

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Oldukça muazzam bir bölüm oldu,yalnız kazayı yapan kişi Hakan çıktı bu iyi olmadı Barış ile Teo açısından,öbür bölümde çok iyi olacaktır:)
Evet ya keşke mavi Melek olsaydı illaki işi yyokusa surecekelr imkansız yapacaklar ya
Her bölüme bir şarkı bu da güzel

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Evet ya keşke mavi Melek olsaydı illaki işi yyokusa surecekelr imkansız yapacaklar ya
Her bölüme bir şarkı bu da güzel

İş tam çıkmaz bir durum aldı aslında bu sürpriz olmadı bu şekilde olacağı ortadaydı,hakikaten illaki biraz yokuşlar olacak:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ben hiç öyle düşünmedim genelde çoğu şeyi tahmin ederim
Hep mavi melek kaza yaptı sandım
Haftaya ayrılık var fragman yıkılıyor
mavi melekin kaza olduğunda arabada dahi olmaması sürpriz oldu ama onun yapmamış olması çok sürpriz olmadı,haftaya Barış çok zıt konuşmalar yapacak çünkü artık açıklama yapamayacak,bu açıdan da Aslıyı uzaklaştırmak isteyecektir işinden dahi yollayabilir:)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
7. BÖLÜM

Harika bölümdü, izlerken çok eğlendim. Barış ve Aslı'nın kampta yaşadıkları, orada çalan 'İçinde Aşk Var' şarkısı çok iyiydi. Kazayı yapanın Hakan olduğu netleşti, Barış da bu gerçeği öğrendi. Mavi Melek'ten de kurtardık herhalde. :F

Engin değil, adı Hakan. :D

8. BÖLÜM FRAGMANI:
Ortalık karışıyor yine. :( Bölüme Kolpa'nın 'Yatağın Soğuk Tarafı' şarkısı damga vuracak galiba. :Z

Çok pardon ben karıştırdım isimleri:D oo en sevdiğim şarkı çalacakmış bölümde ya

Evet benim
Bu aralar unutkanim nasıl olmuş nickim bu arada
Barışın mesleği de aşkı da tehlikede

Nickin çok güzel olmuş çok beğendim ya:D mesleği niye tehlikede

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
mavi melekin kaza olduğunda arabada dahi olmaması sürpriz oldu ama onun yapmamış olması çok sürpriz olmadı,haftaya Barış çok zıt konuşmalar yapacak çünkü artık açıklama yapamayacak,bu açıdan da Aslıyı uzaklaştırmak isteyecektir işinden dahi yollayabilir:)
Evet ayrılık rüzgarları esecek ama basaramiyacak,soyleyemiyecek
söylemek isteyip te soyleyemek çok kötü ya

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
çok doğru söyleyememek çok zor bir durum ama bu o kadarda kolay olmayacak ayrıca kaza durumu ortaya çıkıncada işler çok karışacaktır,bakalım sır nasıl ortaya çıkacak:)
Epey bı ortaya çıkmaz zaten şu barışın ortağı neydi adı unuttum erken bunama var bende
O kesin öğrenir ve bunu barışa karşı koz olarak bile kullanabilir ben öyle düşünüyorum hep olağan şeyler bunlar

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Epey bı ortaya çıkmaz zaten şu barışın ortağı neydi adı unuttum erken bunama var bende
O kesin öğrenir ve bunu barışa karşı koz olarak bile kullanabilir ben öyle düşünüyorum hep olağan şeyler bunlar
ilayda mutlaka bazı durumları anlayacaktır bunlarıda mutlaka koz olarak kullanır:)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizi gittikçe güzelleşiyor mu ne? İnternetten izledim de bölümü ya AsBar nasıl bir şey öyle :bhr: Ben böyle güzel bir uyum görmedim. Hele kamptaki o sahneleri :love1:

Gül'ü çok seviyorum Aslı'dan habersiz yaptığı fedakarlıklar :bhr: İşte gerçek dost :Z

Hakan salağı her şeyi hatırladı meğer kazayı o yapmış :eek: Büyük şok oldum. :D Hikaye cidden gittikçe açılıyor ve ben bu halini çok seviyorum, inşallah bozmazlar :Z

Fragman da çok iyi, Barış Aslı'yı kovuyor ve o gözyaşları... Gel Perşembe gel :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi gittikçe güzelleşiyor mu ne? İnternetten izledim de bölümü ya AsBar nasıl bir şey öyle :bhr: Ben böyle güzel bir uyum görmedim. Hele kamptaki o sahneleri :love1:

Gül'ü çok seviyorum Aslı'dan habersiz yaptığı fedakarlıklar :bhr: İşte gerçek dost :Z

Hakan salağı her şeyi hatırladı meğer kazayı o yapmış :eek: Büyük şok oldum. :D Hikaye cidden gittikçe açılıyor ve ben bu halini çok seviyorum, inşallah bozmazlar :Z

Fragman da çok iyi, Barış Aslı'yı kovuyor ve o gözyaşları... Gel Perşembe gel :A
Madem izliyorsun gelsene aşkım yoruma, dizimiz harika gidiyor. :Z

En sevdiğim kısmı da şuraydı. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni fragman harika olmuş. Barış, Aslı'ya aşık olduğunu söyledi. Aslı'yı da işten yolladı, ortalık karışıyor. Ama birkaç bölüme sevgili olacaklardır bence. :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Fragman çok iyi olmuş bölüm harika olacak,Barışın kararıyla Aslı gözyaşlarına bürünmüş çok duygusal bölüm olacak:(