Atalay Demirci İddialara Cevap Verdi

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu Atalay Demirci hakkında yapılan çalıntı gösteri iddialarına net bi şekilde cevap verdi.
Kenan Erçetingözle Yüz Yüze programına konuk olan usta komedyen Ahmet Şerif hocamla birbirimizi tanırız orda 1.5 dk lık bi konuşmayı benim toplamda 2 saatlik gösterimle bir tutmak vicdansızlıktır. Bu haberleri yapanlara da hukuki işlemleri yapacağını söyledi.
İşte haberin videosu;
[video]http://www.gecce.com/video/magazin/atalay-demirci-calinti-gosteri-iddialarina-ne-yanit-verdi[/video]

Moderatörün son düzenlenenleri:

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Tamam da çok benziyor ama ya :D Hem çalsada bişey olmaz zate n 5 dk sürdü :D

Diğer adam komedyen değil, beden dili uzmanı. :) Çalma gibi bir durum yok.

Videoyu izlediysen; ben bunları anlatmadan önce beden dili seminerlerinde çok komik olaylar olduğunu söylerek başlıyorum diyor, komik bir şekilde aktarmaya çalışıyor farklılığı. :)

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aynen sadece 2-3 dk lık bi video onun ki bu adamın bir gösterisi en az yarım saat :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hadi ordan!!! Beden dilini uz. ne diyor? Elinizi yumruk yapın diyor.Çakma Komedyen Atalay ne diyor? Elinizi yumruk yapın diyor. Neden Ç.K.Atalay elinizle bana 1 yapın demiyor? Adamın dediklerinin aynısını demiş.Demek ki Atalay izledi Uzman söylediğininde kendiside yapti ve yaptiğini görünce şaşirdi "haa ben bunu araklayayım" demiş.BU kadarda 1'e1 ayrıntılı gidilmez.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Resmen kopya. Uzman'i dinlemis, bize sov diye sergiledi. Yeteneksiz oldugu cikti ortaya.
Tamam güzel yapti, ona birsey demiyorum, ama kendisi üretmemis..

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Kimseyi kandırmasın herşey ortada, başkasının emeğinin üstüne yatsın anca:) 2 aya unutulur zaten :)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Ahmet Şerif İzgörenden açıklama:

BGWDYvVCYAATMfZ.jpg

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910

Yani almiş işte.Gizli mesaj olarak lafı araya sokuşturmuş :F:F

Profil resmin değişmiş sonunda hayırlı olsun. :D

Bu 1.5 dakikalık şeyi aldığı doğru zaten, faydalanmış.

Ama komple gösterisi çalıntı çıktı, demek yanlış. :)

Çalıntı diye bir şey de yok zaten, adamın normal anlattığını stand up'ta anlatıyor. Bunun komik olacağını anlamış ve faydalanmış. :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Profil resmin değişmiş sonunda hayırlı olsun. :D

Bu 1.5 dakikalık şeyi aldığı doğru zaten, faydalanmış.

Ama komple gösterisi çalıntı çıktı, demek yanlış. :)

Çalıntılık bir şey de yok zaten, adamın normal anlattığını stand up'ta anlatıyor. Bunun komik olacağını anlamış ve faydalanmış. :)

Eyw saol.Dizinin heycanı :X

Zaten adamın genel gösteri hep sağdan soldan duyulan espiriler.Mesela en son aklımda kalan espirisi "Leğen Kemiği" ben bunu duymusumdur bi yerde kesin.Haa sonra falcı kadınlar.Köşede bekleyip herkesi dinlemesi olayı.Yaa bunlar bilinen espiriler yada guncellemiş hali.Gerçek bir yetenek mi bence değil.Gerçek yetenek müzik kulaği olan Baha'dır.Baha'yı eğlence olarak değilde müzikle olan uyumunu kontrol ederek bi izleyin.Cocuk gerçek bi yetenek.Sevimliliği benim için 2.planda.

Haa birde neden oylamayı göstermediler onunda bi açıklamasını yapsalar :X Hala kafamda kuruyorum çünkü:X

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910

Eyw saol.Dizinin heycanı :X

Zaten adamın genel gösteri hep sağdan soldan duyulan espiriler.Mesela en son aklımda kalan espirisi "Leğen Kemiği" ben bunu duymusumdur bi yerde kesin.Haa sonra falcı kadınlar.Köşede bekleyip herkesi dinlemesi olayı.Yaa bunlar bilinen espiriler yada guncellemiş hali.Gerçek bir yetenek mi bence değil.Gerçek yetenek müzik kulaği olan Baha'dır.Baha'yı eğlence olarak değilde müzikle olan uyumunu kontrol ederek bi izleyin.Cocuk gerçek bi yetenek.Sevimliliği benim için 2.planda.

Haa birde neden oylamayı göstermediler onunda bi açıklamasını yapsalar :X Hala kafamda kuruyorum çünkü:X

Bence de Baha gerçek yetenektir ve de yarışmanın en iyisiydi bana göre, kazanmasını da bekliyordum zaten. :)

Atalay'da ekstra bir şeyi olmadığı doğru, dediğin gibi sağdan soldan duyulan şeyler genelde. Ama izleyiciyi ekranda tutmayı başarıyorsa, ( en azından TNS ve SBT denekleri ) bu da onun başarılı olduğunu gösterir.

Gerçek yetenek filan o tartışılır. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Bence de Baha gerçek yetenektir ve de yarışmanın en iyisiydi bana göre, kazanmasını da bekliyordum zaten. :)

Atalay'da ekstra bir şeyi olmadığı doğru, dediğin gibi sağdan soldan duyulan şeyler genelde. Ama izleyiciyi ekranda tutmayı başarıyorsa, ( en azından TNS ve SBT denekleri ) bu da onun başarılı olduğunu gösterir.

Gerçek yetenek filan o tartışılır. :)

Son sözüne Baha'ca "%100:ok:" diyorum:X

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
adamlar 1.5 dakkalık şeye çalıntı diyolar buna sadece gülerim adam toplamda 2 saat ekranda kaldım diyor hepsimi çalıntı hayır bir diğeri cem yılmazın espirileri kendisine mi ait hepsi oda sağdan soldan gördüğü olayları çıkıp anlatıyo çalıntımı oluyor bu hayır adamı karalamak için herşeyi yapıyolar ama boşuna hak eden kazandı gerisi boş.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ne bahası aga ya çocuk bilinçsizce vuruyo başka bişey yok atalay tartışmasız yetenek ve 1.liği sonuna kadar haketti gerekn cevap da verilmiştir