Asuman Dabak Programı Bıraktı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Asuman Dabak Programı Bıraktı!

390620.jpg-rx_640_256-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Kanal D'de yayınlanan 'Asuman Dabak'la Hayat' programında sunucu değişikliği yaşandı!

Asuman Dabak'ın sunumuyla 'Gel Barışalım' adıyla yayın hayatına başlayan, daha sonra format değiştirerek 'Asuman Dabak'la Hayat' olarak ismi de değişen programda şok bir değişim yaşandı. Programın sunucusu Asuman Dabak programdan ayrıldı. 'Ölümler, cinayetler benim içinde bulunabileceğim bir format olamaz. O yüzden programdan iznimi istedim' sözleriyle programdan ayrıldığını duyurdu.

Programın yeni sunucusu da netleşti. Teve2 ekranlarında '3. Sayfa' isimli programı sunan tecrübeli isim Yasemin Bozkurt ile anlaşıldı.

%C3%9Cnl%C3%BC-sunucu-Yasemin-Bozkurt-ekranlara-d%C3%B6n%C3%BCyor-Yasemin-Bozkurt-Hangi-kanalda-ne-sunacak.jpg

Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Zuhal Topal'la yakın arkadaşlar diye biliyorum Zuhal yapımcıyla arası bozulunca ayrılmıştır bence. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu yeni sunucu hangi dizide oynamıştı, hiç yabancı gelmiyor bana? :A Eski dizilerden birinde oynamıştı? (b)
Oyuncu değil bu sunucu gazeteci. Kadının Sesi programını yapmişti kanal d'de... Kadına zorla başını açrırmışlar programda kadın ölünce program kalkmişti. Neyse asıl alıntı yapma sebebim;Serap paköz (tv8) bu kadının program formatını çalmişti :F format kavgası yapmişlardi. Yine ikisi kapişacak gibi:F

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
İki gündür vatan şaşmaz olayından dolayi bakıyordum hiç yakışmıyor du iyi olmuş bence

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Bir zamanlar ekranları bu formatla kasıp kavuran İnci Ertuğrul, Serap Ezgü ve Yasemin Bozkurt üçlüsü yıllar sonra yine aynı formatla tekrar ekrana dönmüş oldu.
Şimdi artık Müge Anlı da var.
Ek olarak Seda Akgül ve Balçiçek İlter.
Son iki ismin en zayıf halkalar olacağını düşünüyorum.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Oyunculuğunu beğendiğim bir isim ama sabah programı formatına uygun değildi.

Yasemin Bozkurt da Yasemin'in Penceresi Yasemin yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Başlaması, başlatılması hataydı.

Yasemin Bozkurt ismi de yanlış olmuş artık ekranda eskisi kadar güzel durmuyor farklı bir isim olabilirdi. Şenay düdek, Fatma Girik olsa efsane olmaz mı