Aslan'dan 6 Gollü Galibiyet!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Galatasaray, sahasında Akhisar Belediyespor ile karşılaşıyor.

77GW2W.jpg

STADYUM: Türk Telekom Arena
HAKEM: Ali Palabıyık
SAAT: 19:00
YAYIN: beIN SPORTS

Galatasaray XI: Muslera, Sabri, Semih, Hakan, Carole, Selçuk, Josue, Yasin, Sneijder, Bruma, Podolski.

Akhisar Belediyespor XI: Fatih, Lopes, Caner, Orhan, Ömer, Adu, Sissoko, Olcan, Hasan, Özer, Vaz Te.

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Galatasaray'a biseyler olmus
IYS
Galatasaray 4-0 Akhisar

Goller
Semih ( 9 )
Bruma ( 25 ; 41 )
Yasin ( 33 )

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben buna Sneijder farkı diyorum. Hücumda geçen haftaya göre uçurum olmasının tek sebebi Sneijder üstadımızdır. Umarım bu formda devam eder üstat. Böyle oynarsak defans ne kadar kötü olursa olsun yediğimizden çok atarız bir şekilde devam ederiz takibe. Olay Beşiktaş maçında netleşir bakalım neler olacak.

Ekleme: Takımımda artık Sabri'yi görmek istemiyorum bro. Yoruldum patron... Linnes'i artık şu takıma monte et hoca yeter ya.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok iyi bir ilk yarı geçirdik. Oyun çok güzel, goller çok güzel. İkinci yarı rahat rahat keyifle takip edeceğiz artık maçı :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok iyi oynuyoruz. Oynanan oyun gerçekten çok güzel. Maç kolay olabilir ama bu sene çok fazla zorlandığımız maç gördük. Tabii bunda Sneijder'in etkisi büyük. Oynadığı her maç fark yaratan/yaratabilecek bir oyuncu gerçekten. Oyuna etkisi büyük oluyor. Onun dışında moralsiz denen Podolski, sezon başından beri etkili oyunu ile dikkat çeken Bruma'nın da etkisi var bu farklı skorda.

Uzun zaman sonra rahat bir şekilde maç izliyoruz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ah be Garry atmalıydın onu çok güzel çıkarmıştı Bruma.

Ve penaltı.

Selçuk atıyor durum 5-0 :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Böyle bir oyun ve skora ihtiyacımız vardı çok iyi oldu. Sinan'ın dönüşünü golle yapması da sevindirdi.

Kanatlarda 4 iyi oyuncu var şuan. Bi tane uzun boylu yabancı stoper istiyorum ve Linnes sağ beke yerleşsin yeterlidir. Tabi geçen haftalardaki defansif sorunlar Akhisar çok kötü olduğu için göze çarpmadı ama Carole ve Sabri çok adam kaçırıyordu arkaya. Defansif anlamda asıl test dediğim gibi Beşiktaş maçı olacak. O zamana kadar puan kaybı olmaz umarım.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Böyle bir oyun ve skora ihtiyacımız vardı çok iyi oldu. Sinan'ın dönüşünü golle yapması da sevindirdi.

Kanatlarda 4 iyi oyuncu var şuan. Bi tane uzun boylu yabancı stoper istiyorum ve Linnes sağ beke yerleşsin yeterlidir. Tabi geçen haftalardaki defansif sorunlar Akhisar çok kötü olduğu için göze çarpmadı ama Carole ve Sabri çok adam kaçırıyordu arkaya. Defansif anlamda asıl test dediğim gibi Beşiktaş maçı olacak. O zamana kadar puan kaybı olmaz umarım.

Bence Linnes en kötü sol bekte denenebilir. Ziraat Türkiye Kupasında bir kaç maçta denedi Riekerink ve iyi bir performans da sergiledi bence. En kötü ihtimalle sağda Sabri'den her türlü iyi oynar diye düşünüyorum. Ama Riekerink'in ilginç bir Sabri ısrarı var. Onun dışında bir tane uzun boylu ve mümkünse yabancı bir stoper kesin şart ama bizim yönetimin bunu yapmasını beklemek biraz hayal...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bundan sonra hiçbir maçı izlememe kararı aldım :A Ben izlemeyince takıma bir elamet geliyor :A Gol de yememişiz bakınız çok enteresan :A