Aslan, Sahasında Kükredi: 2-1

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aslan, Sahasında Kükredi: 2-1

lukas2-150x150.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu üçüncü maçında Galatasaray, Benfica'yı konuk etti. Aslan, 1-0 geriye düştüğü maçta rakibini 2-1 mağlup ederek Şampiyonlar Ligi yarışında ben de varım mesajını verdi. Ayrıca bu galibiyetle sarı kırmızılı ekip Avrupa'da 10 maç aradan sonra galibiyetle tanışmış oldu.

Galatasaray'ın gollerini 19.dakikada penaltıdan Selçuk ve 33.dakikada Podolski kaydederken, Benfica'nın golü 2.dakikada Gaitan'dan geldi.

Bu sonuçla, Galatasaray grupta puanını 4'e yükseltirken, Benfica 6 puanda kaldı. Ancak bu yenilgiyle Benfica, grupta liderliği Atletico Madrid'e bırakmak durumunda kaldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hamza Hoca basın toplantısında ilk 11'i açıklamış. Sahaya bu 11'le çıkacaz ama Benfica'nın ilk 11'i belli olmadığı için muhtemel yazdım.

Bizim galibiyete daha çok ihtiyacımız var. İnşallah baskılı bir futbolla 3 puanı almayı başarırız. Arena faktöründen dolayı umutluyum bu maçtan bakalım. Başarılar Aslan'lara. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hacılar, eğer Sabri oynarsa kötü olur bence. Benfica'nın en etkili olduğu bölge sol da oynayan Eliseu ve Gaitan ikilisi Sabri'nin içinden geçerler. Defansif yönü güçlü ve hızlı Denayer'in oynaması daha yerinde olacaktır. Hamzaoğlu sakatlığını atlattığını söylemişti, niye 11'de başlatmıyor anlam veremedim. @Bully @legolas9900

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hacılar, eğer Sabri oynarsa kötü olur bence. Benfica'nın en etkili olduğu bölge sol da oynayan Eliseu ve Gaitan ikilisi Sabri'nin içinden geçerler. Defansif yönü güçlü ve hızlı Denayer'in oynaması daha yerinde olacaktır. Hamzaoğlu sakatlığını atlattığını söylemişti, niye 11'de başlatmıyor anlam veremedim. @Bully @legolas9900
NTV SPOR'da 90 dakikayı kaldıramayacağı yazıyor ben de anlamadım. Dediğin gibi sıkıntı yaşayabiliriz Sabri hücumda iyi ama defansı ne yazık ki kötü. Türkiye Ligi'nde sırıtmıyor ama Avrupa'da affetmezler. İnşallah ciddi sıkıntılar yaşamayız o kanattan.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
NTV SPOR'da 90 dakikayı kaldıramayacağı yazıyor ben de anlamadım. Dediğin gibi sıkıntı yaşayabiliriz Sabri hücumda iyi ama defansı ne yazık ki kötü. Türkiye Ligi'nde sırıtmıyor ama Avrupa'da affetmezler. İnşallah ciddi sıkıntılar yaşamayız o kanattan.
Rakip takımda sağ bek Nelson Semedo milli maçta sakatlanmış, yerine fizik problemleri olan güven vermeyen Silvio'nun oynaması bekleniyor. Eğer Podolski gününde olursa Cimbom için avantaja dönüştürebilir. Bakalım ben de Arena'da kaybetmeyeceğinizi düşünüyorum, bir de son hafta iyi oynadınız takım yükselişe geçti gibi sanki. Çünkü büyük takımlar sürekli kötü oynamazlar.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Rakip takımda sağ bek Nelson Semedo milli maçta sakatlanmış, yerine fizik problemleri olan güven vermeyen Silvio'nun oynaması bekleniyor. Eğer Podolski gününde olursa Cimbom için avantaja dönüştürebilir. Bakalım ben de Arena'da kaybetmeyeceğinizi düşünüyorum, bir de son hafta iyi oynadınız takım yükselişe geçti gibi sanki. Çünkü büyük takımlar sürekli kötü oynamazlar.
Yani Gençlerbirliği karşısında iyi oynamak büyük bir ölçü sayılmaz ama evet toparladık gibi sanki kara bulutlar dağıldı az da olsa bir de Benfica'yı yenersek tadından yenmez. Fenerbahçe'yi eklemedim o maçın sonucu belli. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yani Gençlerbirliği karşısında iyi oynamak büyük bir ölçü sayılmaz ama evet toparladık gibi sanki kara bulutlar dağıldı az da olsa bir de Benfica'yı yenersek tadından yenmez. Fenerbahçe'yi eklemedim o maçın sonucu belli. :)
Ülkemizin hangi takımı olursa olsun Avrupa'da başarılı olmasını isterim, ülke puanı için de önemli tabii. Bu yüzden şimdiden başarılar dilerim.

Derbi maçın sonucu belli derken? :)

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710

Zaten yenilecegimizi düsündügümden pek fark etmiyor kimin oynadigi abi :D :D
Hadi Sabri´ye bisey demeyelim kadroda Umut Bulut var :( :( :(

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Takımdan hiç umudum yok ama maça yarım saat kaldı yine heyecan bastı beni. Hamza bugün mahşerin üç atlısı Umut, Bilal ve Sabri'yle başlıyor. Jose neden oynamaz anlamıyorum. Gaitan da Sabri'yi mahveder çok zor bu maç ama artık şu şeytanın bacağını kıralım hadi bakalım.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Uzun bir aradan sonra kafede maç izliyorum özlemişim o ortamı uzun süredir Podolski'nin golü kadar sevindiğim bir gol hatırlamıyorum helal olsun reyize :D Ama Chedjou'nun asistine de şapka çıkarmak lazım süper pas attı.

Maç başlar başlamaz çok saçma bir gol yedik ama toparlamasını bildik. Üçüncü golü de bir an önce buluruz umarım.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Offf müthiş oynadık ilk yarı. Helal olsun herkese. Hamza Benfica'yı çok iyi analiz etmiş ve beklerdeki açıklarını çok iyi bulmuş. Yasin ve Podolski sürekli pozisyon buldu. İkinci yarı da Jose'yi alır umarım.

Bu arada @Bully 'nin de dediği gibi Arena'da ilk 10 dakikada gol yersek çok iyi oynuyoruz.:D