Aslan, İkinci Yarıda Güldü: 0-2

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aslan, İkinci Yarıda Güldü: 0-2

lukas1-150x150.jpg

Süper Toto Süper Lig'in 7.haftasında Galatasaray, Medipol Başakşehir'e konuk oldu. Aslan, zorlu rakibini ikinci yarıda bulduğu gollerle 2-0 mağlup ederek zorlu deplasmandan önemli bir 3 puan çıkarmış oldu.

Maç boyunca etkili bir performans sergileyemeyen ve pozisyona girmekte zorlanan konuk ekibin gollerini 74.dakikada Podolski ve 84.dakikada Umut kaydetti.

Bu sonuçla, Galatasaray puanını 14'e çıkardı ve maç fazlasıyla Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin 1 puan önünde liderliğe yükseldi. Başakşehir ise 9 puanda kaldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok şükür Sinan Gümüş aldı formayı Umut'tan, bir daha da bırakmaz umarım Umut'u izlemek çekilecek şey değil.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Haydi Sinan haydi oğlum be. Jose'ye gelince de keşke Akhisar altyapılı olsaydın. Evet Bilal geçen maç attı ama çok çok kötü oynadı. Jose'yi oynat işte. Nefret ediyorum artık bu heriften nefret. Selçuk İnan yerine oynat bari. Ama yok Selçuk her maç oynamalı. Selçuk'tan da nefret ediyorum. Ayhan Akman bile daha çok mücadele ediyordu üstelik adam yedek kalınca sesini çıkarmıyordu. Ama bizim Xelçuk'u oyundan bile alsan ertesi gün seni yollamak için çalışmalara başlar.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Yine berbat oynuyoruz defol git artık be yüzsüz herif beceremiyorsun işte.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
GS kötü oynuyor. Mehmet Battal becerikli olsa önde kapatmıştı ilk yarıyı Başakşehir. Jose oyuna girerse işler değişebilir.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu sezon umutsuz vakayız maalesef Arena'da yine bir şeyler yapabiliyoruz deplasmanda sahada yokuz nerdeyse. Muslera keşke yüzde yüzlük golü kurtarmasaydı gol yiyince gaza gelip saldırıyoruz biraz ben iyi futbol izlemek istiyorum arkadaş biraz ruhunuzla oynayın.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başakşehir dünya kadar fırsatı değerlendiremedi. Kaçtı artık fırsat atarsa Galatasaray atar.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Turkiye de futbol falan yok hepsi bos hakem aldigin para haram olsun fitil fitil burnunuzdan gelsin kac haftadir yeter artik bir ligin icine ancak bu kadar edilir

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Önce Trabzon deplasmanında Denayer'in elle oynamasına penaltı verilmedi bugün de Podolski'nin elle kontrolü ile gol atıldı. 2 deplasmanda da bir şey oynamadan GS kazandı şansla ve hakem hatalarıyla. Çekirge 1 zıpladı 2 zıpladı 3.de Kadıköy'de.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Podolski bu haliyle 7 maçta 4 gol. Takımın en iyi isimlerinden bence. İkinci golün de yarısı ona ait.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakemler bu kadar rezil olabilir herhalde. Öyle puan düşürmekle falan olmuyor bakacaksın %100 penaltı mı vermedi elle oynamayı mı vermedi 1-2 ay maç vermeyeceksin maaşını keseceksin anca böyle akıllanır bu hakemler.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Önce Trabzon deplasmanında Denayer'in elle oynamasına penaltı verilmedi bugün de Podolski'nin elle kontrolü ile gol atıldı. 2 deplasmanda da bir şey oynamadan GS kazandı şansla ve hakem hatalarıyla. Çekirge 1 zıpladı 2 zıpladı 3.de Kadıköy'de.

Hakemler bu kadar rezil olabilir herhalde. Öyle puan düşürmekle falan olmuyor bakacaksın %100 penaltı mı vermedi elle oynamayı mı vermedi 1-2 ay maç vermeyeceksin maaşını keseceksin anca böyle akıllanır bu hakemler.[/QUOTE

Bu olay net bir şekilde yanlış karar ancak aynı duyarlılığı Fenerbahçe'nin lehine el ile gol olduğunda da sizlerden bekliyoruz. Kendi takımınızın lehine yapılan hataları görmezden gelip, rakip takımın maçlarında hakem hatalarını full dikkat takip etmek pek yansız bir tutum değil. :)

İkinci olarak, el ile atılan goller hakemler için oldukça zordur. O karışıklık içinde kafaya mı çarptı, göğüs mü kontrol, ele mi çarptı anında kestirebilmek kolay iş değil. Böyle nice olaylara şahit olduk; Tanrı'nın eli. :)

Bu arada böylesine kötü, rezil, iğrenç, ruhsuz oynadığımız dönemde; takımı ve teknik ekibi yerden yere vurduğumuz hatta Yönetim İstifa seslerinin bile yükselmeye başladığı dönemde; bu ölü takım liderliğe oynuyorsa, rakibinin o kadar lüks transferlerine rağmen onu yakalamışsa, gerçekten bu ülkeye fazlayız. Ölümüz bu durumda ise dirileceğimiz dönemde kim bilir nasıl olur. :)

Son düzenleme:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
:eek: abi orda el kol yok ki . bi şey var hakemin kara bi çocuğa sarı kart göstermesi o hatalıydı :D
ona sıra gelene kadar penaltı verilmemiş attığı golde sana göre olmasada el kol bilek herşey var bu da demek oluyor net 6 puan hayırlı olsun

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Tolstoyevski bu sezon Fener'in bu kadar net bi şekilde hakem hatasıyla aldığı 1 maç söyler misin bana? Önce Trabzonspor maçında Denayer'in elini görmüyorlar bu maçta da bu eli. Yahu durun daha 7.hafta bu kadar net hatalar yapılmaz ya bu hakemler çok beceriksiz 6 hakem bi eli göremiyor yada büyük takımlardan korkup gördüklerini çalamıyorlar.

Ben Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından sonra önümüzdeki 2 maçta da Fenerbahçe lehine kararlar verileceğini düşünüyorum korkuyla. Bu kadar saçma sapan futbol ülkesi olamaz.

Bir de bunu bana deme bence her Fenerbahçe maçında olmayan hataları söyleyen sensin. :)

Son düzenleme: