Asla Vazgeçmem'in 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

Asla Vazgeçmem'in 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

aslavazgecmem1.jpg

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pakdemir ve Ayşegül Günay gibi oyuncuların yer aldığı Gold Film imzalı Asla Vazgeçmem dizisinin 3. sezon fragmanı yayınlandı!

Fragmanın yayınlanmasıyla dizinin yeni sezon tarihi de belli oldu, sevilen dizi 22 Eylül Perşembe akşamı sezonu açmış olacak. İşte 59. bölümüyle final yapacak olan Asla Vazgeçmem'in 3. sezon fragmanı;

Orijinal formatta oku

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fragman baya pata pat! Ben Cesur yürek in de eylülde başlayacağını Asla Vazgecmemin Pt2de yayınlanacağını düşünüyordum ama böyle daha iyi dizi o kadar taşıdı show u

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Baya heyecanlı görünüyor yani bu totallikle nasıl final yapıyorlar isteseler baya hikaye bulurlardı :A
Melis Civelek&Sırma Yanık hep böyle, fazla uzatmayı sevmiyorlar. Bkz: AFK, Güllerin Savaşı senaryo bitti diye bitirmişlerdi hatırlarsan aynı Asla Vazgeçmem gibi. :A Senaryoyu bana verseler ben de çok konu bulurdum. :A

Fragman baya pata pat! Ben Cesur yürek in de eylülde başlayacağını Asla Vazgecmemin Pt2de yayınlanacağını düşünüyordum ama böyle daha iyi dizi o kadar taşıdı show u
@Billy Kane Cesur Yürek Aralık'da başlıyor demişti galiba. :D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Melis Civelek&Sırma Yanık hep böyle, fazla uzatmayı sevmiyorlar. Bkz: AFK, Güllerin Savaşı senaryo bitti diye bitirmişlerdi hatırlarsan aynı Asla Vazgeçmem gibi. :A Senaryoyu bana verseler ben de çok konu bulurdum. :A

Aralık geç ya şimdiden 2 fragman çıktı zaten ekim en geç kasım başı çıkar bence

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Bence biz seninle ilerde bir senaryo yazalım :A Neler çıkar neler :A @denizz19 da gelsin o da totali güçlendirir :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aralık geç ya şimdiden 2 fragman çıktı zaten ekim en geç kasım başı çıkar bence
Bence Ekim ayında başlamalı Ekim'in 2. haftası Perşembe günü başlarsa izleyici çekebilir. Rakipleri de erken başlayacak neticede. Gerçi Perşembeleri çok iddialı bir dizi yok Bodrum Masalı Ekim'e kadar reyting kaybedebilir onun dışında Yeter ve Kördüğüm de doğru düzgün reyting almıyor.

Bence biz seninle ilerde bir senaryo yazalım :A Neler çıkar neler :A @denizz19 da gelsin o da totali güçlendirir :A
Uçururuz valla Küçük Gelin misali TOTAL'de 8 reytingle 1. AB'de ilk 100'de yok. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence Ekim ayında başlamalı Ekim'in 2. haftası Perşembe günü başlarsa izleyici çekebilir. Rakipleri de erken başlayacak neticede. Gerçi Perşembeleri çok iddialı bir dizi yok Bodrum Masalı Ekim'e kadar reyting kaybedebilir onun dışında Yeter ve Kördüğüm de doğru düzgün reyting almıyor.

Uçururuz valla Küçük Gelin misali TOTAL'de 8 reytingle 1. AB'de ilk 100'de yok. :A
Aklıma Fırat'ın Yazgısı geldi o da öyleydi. :F Ne güzel olur valla :A Kafamda çok senaryo var bir gün fırsatım olursa (hayallerim gerçekleşir önüm açılırsa :A) yazıp yönetirim :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061