Askerimiz Deniz'in Forumdaki 6. Yılı ♡♡♡♡♡♡

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Beni anlayan biri olduğu için ağlayabilirim her an.:sob: Neden öyle dedin ki? Varmı öyle küstahlar? Ben zaten arkadaşlık için değil eğlenmeye geldim. Benim için arkadaşlık sanalda olmaz.

Evet okuyorum da, bu sene boş gibi. Hazırlık okuyorum çok boş. Seneye bakacağız. Iyi geceler.
Sildim mesajımı ama alıntı yapmışsın :)
Demek istediğim, burasıda reel hayat gibi herşeyi barındırıyor.
Derslerini ihmal etme.
Forum bana güzel arkadaşlıklar kazandırdı oyüzdende yeri bende ayrıdır ve en çok takıldığım sayfadır burası :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Tebrikler marul asker, hediye olarak usta birliğinden terhis olana kadar KÇ'nin bitmesini diliyorum :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Dadlum benim tebrikler nice nice 6 yıllara, geldiğinde sana tüm sahteliklerden arınmış bir forum armağan edeceğiz :bhr: :A @denizz19

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana en iyi asker şarkısı hediyesi bu olur sanırım @denizz19 :A :A :A

Tuba hanımı hediye ediyorum sana :A :A :A

Beni anlayan biri olduğu için ağlayabilirim her an.:sob: Neden öyle dedin ki? Varmı öyle küstahlar? Ben zaten arkadaşlık için değil eğlenmeye geldim. Benim için arkadaşlık sanalda olmaz.

Evet okuyorum da, bu sene boş gibi. Hazırlık okuyorum çok boş. Seneye bakacağız. Iyi geceler.

Bilmiyorum arkadaşlık değil benimkisi, stresi unutmak gerçek hayattan kopmak için burdayım. Yavaş yavaş bulurum kısmetse l. Belkise sensindir :D Bu araada ben modaratör değilim ki konu açamam.
Burası diğer forum ve ortamlara benzemez bunu sende anlayacaksın etkinlikler yaparız yarışmalar yaparız 40-50 kişi bukadar aktif üyelerle başka forum yok diğer yerlerde 3-4 yönetici yazıyor sadece :F

Sana şunu diyebilirim buraya bağlanıp üyelere güvenmekten korkma burası benim 2.evim oldu aile ortamı 4 yıldır bir sürü şey paylaştık arkdslarla ve terapi gibi burası reel sıkıntılarını rahatlıkla burada atabilirsin zaten 1 yıl sonra sende daha farkına varırsın
:A :A :A

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@denizz19 :love1: Bonişim marul kafam bana gülmenin ne kadar önemli olduğunu kendimi her zaman değerli hissettiren candostum canarkadaşım canyoldaşım forumdaki 6.yılın kutlu olsun şuan itibariyle usta birliğindesin seni çok ama çok seviyorum seni ve ordaki tüm arkadaşlarını önce ALLAH a sonra tüm komutanlarınıza emanet ediyorum hayırlısı ile sağ salim gel inşallah

Hediyelerim
sen hayvanları çok seversin böyle birşey hediye edeyim dedim:D

değerlin Sıla

vee tatlı belam dediğin vadikızında hep kal ölene kadar olurmu:bhr:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Tebrikler @denizz19 cim bu arada :D Hediyelerin

tumblr_mzrg114CqR1qz62xqo1_1280.jpg